Riskantní plavba

Riskantní plavba - Simona Mahlerová-Šustková | Dcparkrx.org

...avba, recenze a hodnocení. Akční ceny a nejlepší ceny na Naakup ... Rozhovor se Simonou Mahlerovou-Šustkovou | Klub knihomolů ... .cz. Vyhledat zboží: (prohledáváme více než 2 000 000 produktů v 2000 e-shopech) Srovnání cen ... Riskantní plavba Autor: Simona Mahlerová-Šustková Jednoho horkého rána vstoupí Malvína na palubu plachetnice, která se právě chystá vyrazit na týdenní plavbu mezi chorvatskými ostrovy. Riskantní plavba (978-80-7428-230-0) Kniha - autor Simona Mahlerová-Šustková, 224 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Jednoho horkého rána vstoupí Malvína na palubu plachetnice, která se právě chystá vyrazit na týdenní plavbu mezi chorvatskými ostrovy. Důležitá zpráva - čtěte!!! Plavba a pravidla v době COVIDov ... riskantní - ABZ slovník českých synonym ... . Důležitá zpráva - čtěte!!! Plavba a pravidla v době COVIDové V úterý 12.5.2020 jsme s mou posádkou na 3 dny odjeli do Holandska ověřit, co vlastně můžete očekávat. Průjezd hranicemi ČR byl rychlý,... Ačkoliv bylo německé válečné loďstvo co do početní převahy ve značné nevýhodě oproti silám britské Royal Navy i dalších námořních velmocí, dařilo se mu úspěšně napadat vojensky chráněné obchodní konvoje a Spojence značně potrápit. Plavba smrti / Do přístavu v Reykjavíku vplouvá luxusní jachta a plnou rychlostí naráží do mola. Navíc je úplně liduprázdná! Co se stalo s posádkou a rodinou, která byla na palubě, když opouštěli Lisabon?Prošetřením tohoto prazvláštního případu je pověřena známá advokátka Tóra. Skupina přátel volí jediné, velmi riskantní řešení: plavbu do Evropy. V sázce je úplně všechno. Za kormidlem stojí dvacetiletý mladík, který se dost možná ještě nikdy nikam neplavil, jenom se chytá šance vydělat si dost peněz. Plavba trvá sedm dní, kolem dokola jen širé moře a příliš velké vlny. Jak z toho ... Riskantní plavba. Mahlerová-Šustková Simona. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pátek 27.3. u Vás doma (Typy doručení) ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Simona Mahlerová-Šustková....

INFORMACE

AUTOR
Simona Mahlerová-Šustková
DIMENZE
11,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Riskantní plavba.pdf

POPIS

Jednoho horkého rána vstoupí Malvína na palubu plachetnice, která se právě chytá vyrazit na týdenní plavbu mezi chorvatskými ostrovy. Moc si od toho podniku neslibuje, tím spíš, že zde vystupuje v roli nikým nečekané náhradnice za svého muže. Zpočátku si není ani trochu jistá, zda týden na moři s bývalými kamarády přežije. Život amatérských mořeplavců a pocit volnosti na otevřeném moři ji ale natolik uchvátí, že se rozhodne užít si plavbu stůj co stůj. Odkryje přitom mnohá nečekaná tajemství z minulosti i současnosti, ale hlavně si udělá pořádek ve vzpomínkách, přátelích, těžko pochopitelných otázkách lidské existence – a především ve svém životě.

Chcete si přečíst knihu?Riskantní plavba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Mahlerová-Šustková. Číst Riskantní plavba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY