Nevěsta z Filipín

Nevěsta z Filipín - Blanka Kubešová | Dcparkrx.org

...nih. Nevěsta z Filipín Filipíny jsou pro většinu z nás jen vzdálenou a neznámou ostrovní zemí rozkládající se kdesi v Tichém oceánu ... Nevěsta z Filipín, země tajemných sil a duchů | O2 Knihovna ... . Jerry, postarší snílek, kterého přitahují ženy stejně jako dobrodružství a nebezpečenství, si mladou nevěstu Arlene přivezl právě odtud, z ostrovů obestřených kouzly a tajemstvím. Filipíny jsou pro většinu z nás jen vzdálenou a neznámou ostrovní zemí rozkládající se kdesi v Tichém oceánu. Jerry, postarší snílek, kterého přitahují ženy stejně jako dobrodružství a nebezpečenství, si mladou nevěstu Arlene přivezl práv ... Nevěsta z Filipín, země tajemných sil a duchů | Knihy.ABZ.cz ... . Jerry, postarší snílek, kterého přitahují ženy stejně jako dobrodružství a nebezpečenství, si mladou nevěstu Arlene přivezl právě odtud, z ostrovů obestřených kouzly a tajemstvím. Společně s hlavními hrdiny příběhu se autorka pokouší některá z ... Kniha: Nevěsta z Filipín, země tajemných sil a duchů Autor: Blanka Kubešová Rozsahem spíše novela s částečně biografickým základem je o peripetiích multikulturního partnerského vztahu a manželství, kde je jeho ženská polovina z Filipín. Nevěsta z Filipín. Nevěsta z Filipín Brožovaná bez přebalu matná . EAN: 9788087409268. Blanka Kubešová. Manufacturer: Eroika. Varianta: Kniha 162 Kč. Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. ... Kniha Nevěsta z Filipín Přidat komentář. tisha8409. 1 25.06.2015. Ať už aktéři knihy reagovat budou nebo ne, také musím říci, že m...

INFORMACE

AUTOR
Blanka Kubešová
DIMENZE
12,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevěsta z Filipín.pdf

POPIS

Filipíny jsou pro většinu z nás jen vzdálenou a neznámou ostrovní zemí rozkládající se kdesi v Tichém oceánu. Jerry, postarší snílek, kterého přitahují ženy stejně jako dobrodružství a nebezpečenství, si mladou nevěstu Arlene přivezl právě odtud, z ostrovů obestřených kouzly a tajemstvím. Společně s hlavními hrdiny příběhu se autorka pokouší některá z nich poodhrnout a nechat nahlédnout do života, zvyků a tradic této nádherné, ale chudé a nepokoji zmítané země. Zároveň odkrývá peripetie multikulturního partnerského soužití a vnitřní i společenské obtíže, které s sebou nese.

Chcete si přečíst knihu?Nevěsta z Filipín ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Kubešová. Číst Nevěsta z Filipín Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY