Léčba Schopenhauerem

Léčba Schopenhauerem - Irvin D. Yalom | Dcparkrx.org

...tace s tématem smrti přiměje významného psychiatra Hertzfelda zamýšlet se nad smyslem svého životního povolání, naváže znovu kontakt s Philipem, atraktivním a arogantním člověkem závislým na sexu, kterého léčil před patnácti lety ... Léčba Schopenhauerem - Irvin D. Yalom | Knihy Dobrovský ... . Filozof Philip nyní studuje, aby se stal sám terapeutem. Hertzfeld mu má poskytnout supervizní hodiny potřebné k ... Léčba Schopenhauerem book. Read 1,010 reviews from the world's largest community for readers. V době, kdy konfrontace s tématem smrti přiměje významného ... Všechny informace o produktu Kniha Léčba Schopenhauerem, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a ... Léčba Schopenhauerem - Irvin D. Yalom | Knihy Dobrovský ... . Read 1,010 reviews from the world's largest community for readers. V době, kdy konfrontace s tématem smrti přiměje významného ... Všechny informace o produktu Kniha Léčba Schopenhauerem, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Léčba Schopenhauerem. Léčba Schopenhauerem od 278 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha "Léčba Schopenhauerem" je jeden príbeh. Opisuje ako môže terapeut pomôcť svojim pacientom a zároveň čeliť svojej blížiacej sa smrti. Odporúčam túto knihu všetkým. Keď budú najbližšie peniaze, tak určite kupuje knihu "když Nietzsche plakal" Čítaj viac. ... Léčba Schopenhauerem. Přidat recenz...

INFORMACE

AUTOR
Irvin D. Yalom
DIMENZE
4,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Léčba Schopenhauerem.pdf

POPIS

V době, kdy konfrontace s tématem smrti přiměje významného psychiatra Hertzfelda zamýšlet se nad smyslem svého životního povolání, naváže znovu kontakt s Philipem, atraktivním a arogantním člověkem závislým na sexu, kterého léčil před patnácti lety. Filozof Philip nyní studuje, aby se stal sám terapeutem. Hertzfeld mu má poskytnout supervizní hodiny potřebné k dosažení titulu - ovšem pouze za předpokladu, že se Philip nejprve zúčastní Hertzfeldovy skupinové terapie, během níž by pracoval na svých vztazích. Shodou okolností se však ukáže, že Pam, další členka terapeutické skupiny, je jednou z Philipových obětí před mnoha lety - a dodnes je touto zkušeností traumatizovaná. Konfrontace s touto situací z minulosti přivede členy terapeutické skupiny k nečekané účasti a k nebývalým změnám v jejich životě… Yalom zde rozehrává skutečný příběh ze života filozofa Artura Schopenhauera (který je Philipovým osobním guru, alter ego a inspirací) do podoby čtivého románu, spojujícího pohled do prostředí skupinové terapie s vlivem Schopenhauerových myšlenek na současnou filozofii. Knihu uvítají čtenáři se zájmem o populární psychologii a psychoterapii i odborníci pomáhajících profesí a jejich klienti.

Chcete si přečíst knihu?Léčba Schopenhauerem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irvin D. Yalom. Číst Léčba Schopenhauerem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY