Porod a budoucnost Homo sapiens

Porod a budoucnost Homo sapiens - Michel Odent | Dcparkrx.org

...ovom kníhkupectve na Slovensku. Tato kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět ... Sapiens | Sleviste.cz ... . Zaprvé proto, že doba kolem porodu je nepochybně fází moderního života, která se za poslední desetiletí dramatickým způsobem změnila. Zadruhé proto, že nové vědní disciplíny potvrzují, že toto krátké období je „zásadní ... Porod a budoucnost homo sapiens (Michel Odent) ... Tato kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak ... Kniha: Porod a budoucnost Homo sapiens (Michel Odent ... ... ... Porod a budoucnost homo sapiens (Michel Odent) ... Tato kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět. Zaprvé proto, že doba kolem porodu je nepochybně fází moderního života, která se za poslední desetiletí dramatickým způsobem změnila Michel Odent, dnes už legendární průkopník přirozených porodů, vydal novou knihu: Porod a budoucnost Homo sapiens. Nyní vychází i v českém překladu - a v neděli 1. června se u nás v Maitrei uskuteční slavnostní křest této knihy. Hledáte Znovuzrozený porod od Michel Odent? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR ... Porod a budoucnost Homo sapiens. Michel Odent. E-kniha 150 Kč ... Porod a budoucnost Homo sapiens Tato kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět. Zaprvé proto, že doba kolem porodu je nepochybně fází moderního života, která se za poslední desetiletí dramatickým způsobem změnila. Porod a budoucnost Homo sapiens - Odent Michel - Tato kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět. Zaprvé proto, že doba kolem porodu je nepochybně fází moderního Tato kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět. Zaprvé proto, že doba kolem porodu je nepochybně fází moderního života, která se za poslední desetiletí dramatickým způsobem změnila. Zadruhé proto, že nové vědní disciplíny potvrzují, že toto krátké období je „zásadní ... Porod a budoucnost Homo sapiens; Porod a budoucnost Homo sapiens. Nakladatelství: Maitrea a.s. Podtitul: První kniha o evoluci člověka v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět Autor: Michel Odent, Michel Odent. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2014 Počet stran: 164 ... Porod a budoucnost Homo sapiens - Michel Odent Datart Kč Tato kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět....

INFORMACE

AUTOR
Michel Odent
DIMENZE
5,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Porod a budoucnost Homo sapiens.pdf

POPIS

Tato kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět. Zaprvé proto, že doba kolem porodu je nepochybně fází moderního života, která se za poslední desetiletí dramatickým způsobem změnila. Zadruhé proto, že nové vědní disciplíny potvrzují, že toto krátké období je „zásadní“ pro utváření lidských bytostí. Přenos získaných vlastností na následující generace navíc můžeme z vědeckého hlediska vysvětlit: je to okamžik, který je zásadní pro naše porozumění mechanismu evoluce druhu. V době, kdy se porodnická praxe hodnotí pouze podle krátkodobých měřítek, by nás tato první kniha o evoluci Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět, měla podpořit v přemýšlení z dlouhodobého hlediska a v kontextu evoluce svého druhu.

Chcete si přečíst knihu?Porod a budoucnost Homo sapiens ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michel Odent. Číst Porod a budoucnost Homo sapiens Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY