Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastní

Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastní - Thomas d’Ansembourg | Dcparkrx.org

...vnitřní pohodu a štěstí. Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastní Kniha Přestaňte být hodní, buďte sami sebou, která byla přeložena do šestadvaceti jazyků a které se od roku 2001, kdy poprvé vyšla, jen ve Francii prodalo více než 500 000 výtisků, patří k nejžádanějším a nejoceňovanějším psychologickým rádcům v oblasti komunikace a seberealizace, a to jak u široké veřejnosti, tak mezi odborníky ... Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastní - D ... ... . Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastní - Thomas d'Ansembourg . Filozof, který nebyl moudrý . Cesta ke šťastnému dětství . Násilí - Slavoj Žižek . Kdo bude plakat, až tady nebudeš - Sto lekcí od Mnicha, který prodal své ferrari - Robin S. Sharma ... Kníh o výchove vychádza veľké množstvo, my vám odporúčame knihu francúzskej pediatričky Catherine Gueguenovej Cesta ke šťastnému dětství. Empatická v ... Kniha Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastní ... ... . Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastní - Thomas d'Ansembourg . Filozof, který nebyl moudrý . Cesta ke šťastnému dětství . Násilí - Slavoj Žižek . Kdo bude plakat, až tady nebudeš - Sto lekcí od Mnicha, který prodal své ferrari - Robin S. Sharma ... Kníh o výchove vychádza veľké množstvo, my vám odporúčame knihu francúzskej pediatričky Catherine Gueguenovej Cesta ke šťastnému dětství. Empatická výchova ve světle nejnovějších poznatků o mozku... Ako ochutnávku vám ponúkame predslov Thomasa D'Ansembourga, autora kníh Přestaňte být hodní, bud'te sami sebou a Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být ... Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastní 2014; Přestaňte být hodní, buďte sami sebou 2013; Žánry autora. Literatura naučná Osobní rozvoj a styl. Štítky z knih. komunikace (verbální), dorozumívání osobní rozvoj nenásilná komunikace 150 Kč D'Ansembourg Thomas: Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastn ... 220 Kč Jak být šťastní - Rinpočhe Lama Zopa ... výzvy života, na které vám Lama Zopa Rinpočhepomůže svým moudrým a laskavým učením najít odpovědi. Najdete zde také tři krásné, obohacující a inspirující, řízené meditace....

INFORMACE

AUTOR
Thomas d’Ansembourg
DIMENZE
8,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastní.pdf

POPIS

Autor mezinárodního bestselleru Přestaňte být hodní, buďte sami sebou ve své knize objasňuje myšlenkové návyky a vzorce, které nás vězní a systematicky nám brání v dosažení toho, co všichni hledáme, tedy vnitřní pohodu a štěstí. Neblahé návyky, představy, přesvědčení a rozpo-ruplné nároky, které nám vštípila výchova, nazývá nevědomými pastmi na štěstí. Tyto vnitřní překážky, které vězí hluboko v našem nitru, jsou o to mocnější, že si je neuvědomujeme. Abychom se těchto svazujících mechanismů zbavili a nastoupili cestu osobní proměny a zrání, musíme je v sobě nejprve odhalit a porozumět jim. Dokud si nepřiznáme, že jsme v zajetí různých vnitřních pastí, nemůžeme se z nich vysvobodit ani pochopit, jak jsme se v nich vlastně ocitli. Cesta k poznání sebe sama není vždy snadná ani pohodlná, neboť od nás vyžaduje, abychom se vzdali řady iluzí a sebeklamů, ať už o sobě nebo o lidech kolem nás, které nás provázejí od dětství. Zkrátka abychom se mohli začít učit být štastní, musíme se nejprve odnaučit mnohému z toho, co do nás – často v dobré víře – rodiče, škola či společnost vložili. Kniha je určena těm, kdo jsou ochotni na své cestě za vnitřní pohodou přijmout nepohodlí spojené s tím, že opustí dobře známé a útěšné vězení, kterému více či méně dobrovolně navykli, a vydají se do neznáma za svobodou. Těm, kdo se odhodlají rozetnout své začarované kruhy a učit se být šťastný. Těm, kdo se rozhodnou přestat „dělat“ a chtějí začít konečně „být“. Thomas d’Ansembourg, původní profesí advokát a právní poradce, pracuje jako psychoterapeut a spisovatel. Od roku 1995 pořádá přednášky a semináře v Belgii, Francii, Švýcarsku, Québeku a v Maroku. Jeho kni¬ha Přestaňte být hodní, buďte sami sebou, která si získala mezinárodní věhlas, je považována za klasické dílo v oblasti osobnostního rozvoje a nenásilné komunikace. K jeho dalším dílům patří: Qui fuis-je? Ou cours-tu? A quoi servons-nous? a Du JE au NOUS - L'interiorité citoyenne: le meilleur de soi au service de tous.Žije se svou ženou Valérií a třemi dcerami v Belgii.

Chcete si přečíst knihu?Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas d’Ansembourg. Číst Odnaučte se, co vás naučili, a naučte se být šťastní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY