Projekt Voodoo: Jak zachránit i beznadějné projekty a dovést je k úspěšnému konci

Projekt Voodoo: Jak zachránit i beznadějné projekty a dovést je k úspěšnému konci - Bianca Fuhrmannová | Dcparkrx.org

... k dosahování skutečného cíle: masivnímu internetovému prodeji zboží a služeb ... Projekt-Voodoo® Projektmanagement Buchempfehlung - Bianca ... ... . Jak mnohem lépe prodávat. Projekt Voodoo. ... Jak zachránit i beznadějné projekty a dovést je k úspěšnému konci ... projektového dne a umožní vám přivést všechny projekty k ... rozšírené hľadanie. Odporúčame; Pripravujeme; Novinky; Antikvariát; Inde nekúpite; 0,00 € 0 ks tovaru Projekt Voodoo. Jak zachránit i beznadějné projekty a dovést je k úspěšnému konci - Bianca Fuh ... FUHRMANN, Bianca : Projekt Voodoo ... . Jak zachránit i beznadějné projekty a dovést je k úspěšnému konci - Bianca Fuhrmannová . Projekt-Voodoo je zcela nová, inovativní strategie projektového managementu a vlastně i jeho zcela nový způsob myšlení. Kombinuje totiž poctivý projektový management s kreativními krizovými intervencemi a prvky ... Jak mnohem lépe prodávat. Projekt Voodoo. ... Jak zachránit i beznadějné projekty a dovést je k úspěšnému konci ... projektového dne a umožní vám přivést všechny projekty k ... rozšírené hľadanie. Odporúčame; Pripravujeme; Novinky; Antikvariát; Inde nekúpite; 0,00 € 0 ks tovaru Fuhrmann, B. (2014). Projekt Voodoo: jak zachráni i beznadějné projekty a dovést je k úspěšnému konci. Brno: BizBooks. • Doporučená: Doležal, J. (2013). 5 kroků k úspěšnému projektu: 22 šablon klíčových dokumentů a 3 kompletní reálné projekty. Praha: Grada. • Doporučená: Časová náročnost Všechny formy studia...

INFORMACE

AUTOR
Bianca Fuhrmannová
DIMENZE
12,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Projekt Voodoo: Jak zachránit i beznadějné projekty a dovést je k úspěšnému konci.pdf

POPIS

Projekt-Voodoo je zcela nová, inovativní strategie projektového managementu a vlastně i jeho zcela nový způsob myšlení. Kombinuje totiž poctivý projektový management s kreativními krizovými intervencemi a prvky systémového byznys koučinku. Projekt Voodoo navíc spojuje emocionální a kooperativní projektový management s klasickými metodami řízení. Zaměřuje se na těžkosti běžného projektového dne a umožní vám přivést všechny projekty k úspěšnému konci.

Chcete si přečíst knihu?Projekt Voodoo: Jak zachránit i beznadějné projekty a dovést je k úspěšnému konci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bianca Fuhrmannová. Číst Projekt Voodoo: Jak zachránit i beznadějné projekty a dovést je k úspěšnému konci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY