200 tipů pro jachtaře

200 tipů pro jachtaře - Tom Cunliffe | Dcparkrx.org

...u. Moře přitom umí klást nástrahy a překážky, které je nutné překonávat vždy a za všech okolností ... 200 tipů pro jachtaře - Tom Cunliffe, 2014, pevná vazba ... ... . Právě pro tyto případy přináší Tom Cunliff ve své publikaci 200 tipů pro jachtaře, spoustu rad a nápadů, jak si jachtařské řemeslo ulehčit, jak plout chytře a bezpečně a jak být lepším námořníkem. Tom Cunliff je mezinárodně uznávanou autoritou v oblasti námořního jachtingu. Napsal více jak 25 knih a je ... Právě pro tyto případy přináší Tom Cunliff ve své publikaci 200 tip ... 200 tipů pro jachtaře - Tom Cunliffe, 2014, pevná vazba ... ... . Napsal více jak 25 knih a je ... Právě pro tyto případy přináší Tom Cunliff ve své publikaci 200 tipů pro jachtaře, spoustu rad a nápadů, jak si jachtařské řemeslo ulehčit, jak plout chytře a bezpečně a jak být lepším námořníkem. Tom Cunliff je mezinárodně uznávanou autoritou v oblasti námořního jachtingu. Napsal více jak 25 knih a je ... Všechny informace o produktu Kniha 200 tipů pro jachtaře Tom Cunliffe, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 200 tipů pro jachtaře Tom Cunliffe. Právě pro tyto případy přináší Tom Cunliff ve své publikaci 200 tipů pro jachtaře, spoustu rad a nápadů, jak si jachtařské řemeslo ulehčit, jak plout chytře a bezpečně a jak být lepším námořníkem. Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Právě pro tyto případy přináší Tom Cunliff ve své publikaci 200 tipů pro jachtaře, spoustu rad a nápadů, jak si jachtařské řemeslo ulehčit, jak plout chytře a bezpečně a jak být lepším námořníkem. Tom Cunliff je mezinárodně uznávanou autoritou v oblasti námořního jachtingu. Napsal více jak 25 knih a je ... Moře přitom umí klást nástrahy a překážky, které je nutné překonávat vždy a za všech okolností. Právě pro tyto případy přináší Tom Cunliffe ve své publikaci 200 tipů pro jachtaře spoustu rad a nápadů, jak si jachtařské řemeslo ulehčit, jak plout chytře a bezpečně a jak být lepším námořníkem. Kupte knihu 200 tipů pro jachtaře od Tom Cunliffe na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % 200 TIPŮ PRO JACHTAŘE / Tom Cunliffe Jachting, to nejsou jenom vítr a plachty. Plavba na plachetnici vyžaduje od kapitána znát devatero řemesel, být psycholo...

INFORMACE

AUTOR
Tom Cunliffe
DIMENZE
5,19 MB
NÁZEV SOUBORU
200 tipů pro jachtaře.pdf

POPIS

Jachtařina nejsou jen vítr a plachty. Plavba na plachetnici vyžaduje od kapitána znát devatero řemesel, být psychologem, navigátorem, a třeba i chůvou. Moře přitom umí klást nástrahy a překážky, které je nutné překonávat vždy a za všech okolností. Právě pro tyto případy přináší Tom Cunliff ve své publikaci 200 tipů pro jachtaře, spoustu rad a nápadů, jak si jachtařské řemeslo ulehčit, jak plout chytře a bezpečně a jak být lepším námořníkem. Tom Cunliff je mezinárodně uznávanou autoritou v oblasti námořního jachtingu. Napsal více jak 25 knih a je pravidelným přispěvovatelem jachtařských magazínů Yachting Monthly, Practical Boat Owner, Yachting World a Sail magazine. Čechách vyšla jeho velmi úspěšní kniha Velká kniha umění jachtingu, kterou si čeští jachtaři velmi oblíbili.

Chcete si přečíst knihu?200 tipů pro jachtaře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Cunliffe. Číst 200 tipů pro jachtaře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY