Čím jdu rychleji, tím jsem menší

Čím jdu rychleji, tím jsem menší - Kjersti A. Skomsvoldová | Dcparkrx.org

...srpen 2014 srpna (13) července (13) června (11) května (11) dubna (13) března (11) února (11) ledna (12) Trávit čas knihou Čím jdu rychleji, tím jsem menší! Na našem webu prazskamuzea1918-2018 ... Čtenářská minutka: Čím jdu rychleji, tím jsem menší a Hluk ... ... .cz najdete knihu Čím jdu rychleji, tím jsem menší a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Čím jdu rychleji, tím jsem menší je tragikomický příběh o tom, jak se také žije naplno, o strachu ze smrti a strachu ze života, o samotě ve dvou a samotě mezi lidmi, o statistické pravděpodobnosti, o čase a o tom, co člověk může dělat, když umí plést čelenky a vymýšlet skvělé rýmy, ale neví, jak otevírat ... Čím jdu rychleji, tím jsem menší je tragikomický příběh o tom, jak se také žije naplno, o strachu ze smrti a strachu ze života, o samotě ve dvou a samotě mezi lidmi, o statistické ... Č ... Čím jdu rychleji, tím jsem menší - Skomsvoldová Kjersti A ... ... ... Čím jdu rychleji, tím jsem menší je tragikomický příběh o tom, jak se také žije naplno, o strachu ze smrti a strachu ze života, o samotě ve dvou a samotě mezi lidmi, o statistické ... Čím jdu rychleji, tím jsem menší je tragikomický příběh o tom, jak se také žije naplno, o strachu ze smrti a strachu ze života, o samotě ve dvou a samotě mezi lid...

INFORMACE

AUTOR
Kjersti A. Skomsvoldová
DIMENZE
6,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Čím jdu rychleji, tím jsem menší.pdf

POPIS

Každé ráno si Mathea Martinsenová v novinách pročítá úmrtní oznámení. Už jen ze zvyku. A představuje si, že mezi nimi brzy najde to svoje. Jaký verš by si vybrala? Žila pro svého manžela a teď zůstala sama. S ostatními lidmi neměla nikdy moc co do činění, nebyla mezi nimi totiž vidět. A teď nechce zemřít, dokud se někdo nedozví, že žila. Jenže co by o sobě světu vlastně měla říct? Čím jdu rychleji, tím jsem menší je tragikomický příběh o tom, jak se také žije naplno, o strachu ze smrti a strachu ze života, o samotě ve dvou a samotě mezi lidmi, o statistické pravděpodobnosti, o čase a o tom, co člověk může dělat, když umí plést čelenky a vymýšlet skvělé rýmy, ale neví, jak otevírat sklenice s marmeládou, natož jak po sobě zanechat stopu.Vydání knihy podpořila Nadace norské literatury v zahraničí NORLA.

Chcete si přečíst knihu?Čím jdu rychleji, tím jsem menší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kjersti A. Skomsvoldová. Číst Čím jdu rychleji, tím jsem menší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY