Vír

Vír - Frode Granhus | Dcparkrx.org

...očina, PSČ 59266. V Víru má sídlo 13 firem, v této obci jsou také 142 živnosti ... Franta Kocourek - Wikipedie ... . V Víru jsou 2 katastrální území, úřad práce nabízí 12 volných míst. Vír. Fotky; O albu; Fotodárky 1. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Vytvořte z alba : Fotoknihu Pexeso Kalendář Fotky Obsah pokračuje za reklamou. Pokračujte dolů pro další obsah. Odstranění fotek a videí z alba. Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci. ... Hotel V ... Vír... Dokument CZ (2008) - YouTube ... . Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci. ... Hotel Vír offers 23 accommodations with safes and hair dryers. Flat-screen televisions come with satellite channels. Bathrooms include showers and complimentary toiletries. Guests can surf the web using the complimentary wireless Internet access. Housekeeping is provided daily. In-room dining; vír gi ne, ve re pas sum im mo lá ... \K 618 Ave verum corpus.sib Author: emmagk73 Created Date: 2/14/2007 10:6:22 ... Search for Hotel Vír discounts in Vír with KAYAK. Search for the cheapest hotel deal for Hotel Vír in Vír. KAYAK searches hundreds of travel sites to help you find and book the hotel deal at Hotel Vír that suits you best. $74 per night (Latest starting price for this hotel). Přehrada Vír / Vírská přehrada / Vodní nádrž Vír I. Vírská přehrada z dronu. Napsal Marek Klusák 8. 9. 2015 v kategorii Aktuality. Připojeno 2 komentáře. Na YouTube se objevilo krásné video z dronu / kvadrikoptéry. Hráze přehrady z protějšího kopce. Napsal Marek ... Located in Vir, Hotel Vír is on the riverwalk. Pernštejn Castle and Svojanov Castle are local landmarks, and some of the area's activities can be experienced at Ski Areál Bystré - Hamry and Šikl's Mill. Spend some time exploring the area's activities, including skiing lessons, cross-country skiing, and ski runs. Follow Hotel Vír's Instagram account to see all 2 of their photos and videos....

INFORMACE

AUTOR
Frode Granhus
DIMENZE
12,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Vír.pdf

POPIS

Na ostrově Landegode v severním Norsku je slyšet děsivý křik, který přiláká pozornost dvou chlapců hrajících si na pobřeží. Na skalisku nad vodní hladinou naleznou muže s rukama pevně připoutanýma ke skále pod ledovou vodou. O několik dnů později najdou dva tesaři ve sklepě opuštěného přístaviště muže přivázaného ke kamnům. Jen tak tak se ho podaří zachránit... Policejní inspektor Rino Carlson má pocit, že se tyhle dvě události až nápadně podobají dávnému případu, který se mu nepodařilo vyřešit, a rozhodne se, že tentokrát pachatele vypátrá stůj co stůj. Do toho ale musí řešit ještě starosti s dospívajícím synem a nepřekonatelnou chuť na sladké...Ve stejnou dobu o 90 kilometrů dál najdou staří manželé při procházce po pláži porcelánovou panenku připoutanou k lýkovému voru. Tuší, že jde o varování, ale policie je nebere vážně. Policista Niklas Hultin, který se právě přistěhoval z hlavního města, je zvyklý na jiné případy a nalezená panna a vykradené garáže mu připadají úsměvné. Když je však o několik dnů později na kraji pláže objevena žena v bezvědomí, navíc v šatech, které připomínají šaty vyplavené panenky, je nucen připustit, že i poklidné vesnice mají svá tajemství. Niklas Hultin musí navíc kromě podivných vražd řešit i problémy doma a zdá se, že jeho práce začíná až podivně zasahovat do jeho soukromého života. Napětí vzrůstá, případy se splétají a rozplétají...Drama zasazené do monumentální severonorské krajiny vás vtáhne do děje a nepustí až do poslední stránky.

Chcete si přečíst knihu?Vír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frode Granhus. Číst Vír Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY