Matematika života: Odkrývání tajemství bytí

Matematika života: Odkrývání tajemství bytí - Ian Stewart | Dcparkrx.org

...t; ... Matematika života oslavuje existující bohatou rozmanitost propojení mezi matematikou a biologií, od Projektu lidského genomu přes strukturu virů a uspořádání buňky až po stavbu a chování celých organismů a jejich působení v celkovém eko-systému ... Matematika života: Odkrývání tajemství bytí - Antikvariát ... ... . Ukáže také, jak může ... 58) vydalo jeho další dílo z roku 2011 „Matematika života: odkrývání tajemství bytí" (Praha 2014, 1. vydání, 387 s., překlad originálu "Mathematics of life" Jiří a Marie Rákosníkovi, ISBN 978-80-200-2360-5). Šestá revoluce v biologii Matematika života. Odkrývání tajemství bytí; Matematika života. Odkrývání tajemství bytí STEWART IAN. Přidat Odebra ... Matematika života: Odkrývání tajemství bytí - Antikvariát ... ... . vydání, 387 s., překlad originálu "Mathematics of life" Jiří a Marie Rákosníkovi, ISBN 978-80-200-2360-5). Šestá revoluce v biologii Matematika života. Odkrývání tajemství bytí; Matematika života. Odkrývání tajemství bytí STEWART IAN. Přidat Odebrat Ks. Skladem. Cena s DPH 360 K ... Kniha Matematika života: Odkrývání tajemství bytí. ... Hraje Bůh kostky? 2009; všech 14 knih autora. Kniha Matematika života: Odkrývání tajemství bytí je v. Přečtených: 10x: Knihotéce: 14x: Chystám se číst: 12x: Chci si koupit: 2x: dalších seznamech: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... MATHEMATICS IMPORTANCE IN OUR LIFE ... ISBN 978-80-905370-3-3 Available at Matematika života: odkrývání tajemství bytí. ... Matematika života: odkrývání tajemství bytí. 1st edition. ... Matematika života: Odkrývání t...

INFORMACE

AUTOR
Ian Stewart
DIMENZE
6,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Matematika života: Odkrývání tajemství bytí.pdf

POPIS

Současné objevy v biologii kladou velké množství důležitých otázek a odpovědět na mnohé z nich často není možné bez významného přispění matematiky. <br Pestrost matematických teorií, které se dnes používají ve vědách o živých organismech, je ohromná, a tak potřeby biologie podnítily vznik zcela specifické oblasti hraničního výzkumu matematiky zaměřené na procesy živé přírody. Dnešní matematici a biologové spolupracují na řešení otázek, které po staletí zaměstnávají mysl lidstva – co je to život a zda se můžeme dotknout jeho podstaty.

Chcete si přečíst knihu?Matematika života: Odkrývání tajemství bytí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian Stewart. Číst Matematika života: Odkrývání tajemství bytí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY