Za poklady starých Inků: a jiné příběhy

Za poklady starých Inků: a jiné příběhy - Jaroslav Foglar | Dcparkrx.org

...ských komiksů je zde a tentokrát nás zavede do džunglí Jižní Ameriky ... Za poklady starých Inků | KNIHCENTRUM.cz ... . Prožívejte dobrodružství v kreslené podobě... Svorní gambusíni a jiné příběhy ... Medvědí družina, Za poklady starých Inků a řadu dalších. Ve druhé a třetí části najdou čtenáři komiksy podle Foglarových povídek a románů: Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří, Chata v Jezerní kotlině a Modrá rokle. schovat popis. Z knihy: Za poklady starých Inků a jiné příběhy. 100 ... Kniha: Za poklady starých Inků -- a jiné příběhy ... ... . schovat popis. Z knihy: Za poklady starých Inků a jiné příběhy. 100 % 1 hodnocení ... Toto souborné dílo je prvním knižním vydáním všech Foglarových komiksových seriálů z let 1943 až 1991. První část knihy obsahuje Foglarovy kreslené seriály: Svorní gambusíni, Medvědí družina, Za poklady starých Inků a řadu dalších. (za pomlčkou uváděn pouze autor kresby) Svorní Gambusíni - Bohumír Čermák (1943 - 1944 Správný kluk) Medvědí družina - Radomír Pleiner a Jan Fisher (1945 - 1946 Skaut - Junák) Pim a Red - Saša Dobrila (1947 Vpřed) Za poklady starých Inků - Václav Junek (1948 Vpřed) kaylin | 27.3.2015 | Za poklady starých Inků |. Celkově je sešit čtení, které už opravdu není pro každého a jsou zde vyloženě slabá, naivní a hloupá místa, nad kterými si jen povzdechnete, anebo sešit rovnou zavřete. Svorní Gambusíni a jiné příběhy, autor: Jaroslav Foglar, rok vydání: 1999. ... Radomír Pleiner a Jan Fisher (1945 - 1946 Skaut - Junák) Pim a Red - Saša Dobrila (1947 Vpřed) Za poklady starých Inků - Václav Junek (1948 Vpřed) Kulišáci - Jiří Krásl (1963 - 1966 ABC mladých techniků a přírodovědců) K pramenům neznámé ... Za poklady starých Inků. Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart product ......

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Foglar
DIMENZE
6,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Za poklady starých Inků: a jiné příběhy.pdf

POPIS

Další sešit z úspěšné série Foglarovských komiksů je zde a tentokrát nás zavede do džunglí Jižní Ameriky. Prožívejte dobrodružství v kreslené podobě... Komiksový sešit nakladatelství Olympia vybírá ze starých seriálů, vydaných později souhrnně s dalšími příběhy Olympií v roce 1999 v publikaci Svorní gambusíni. Tentokrát si nalistujeme tyto komiksy: Pim a Red, Za poklady starých Inků, K pramenům neznámé řeky, Váhy života a smrti, Nyam, nejlepší z dobrých a Nikdy nevzdávej! Na obálce sešitu je použita původní kresba Václava Junka z týdeníku Vpřed z roku 1948, která v časopise na celé stránce seriál uvedla, a následně byla využita i na obálku souboru Svorní gambusíni v roce 1999.

Chcete si přečíst knihu?Za poklady starých Inků: a jiné příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Foglar. Číst Za poklady starých Inků: a jiné příběhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY