100 let Lesního divadla v Krči: Dobru, kráse, múzám

100 let Lesního divadla v Krči: Dobru, kráse, múzám - Kateřina Kroupová, | Dcparkrx.org

... Dočtete se o jeho vzniku, dobách rozmachu a úspěších i o zákazech, kterým byl skauting vystaven za nacismu a ... Kateřina Kroupová | Martinus ... ... Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Pokud nám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle Vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby Vám zobrazily cílenou reklamu, nebo za účelem e-mailového oslovení. Sdružení výtvarných umělců moravských100 SVUM : 100. výročí založení Sdružení výtvarných umělců mo ... Stará Krč - Články: : 100 let Lesního divadla v Krči ... . Sdružení výtvarných umělců moravských100 SVUM : 100. výročí založení Sdružení výtvarných umělců moravských : [Galerie výtvarného umění v Hodoníně 12. září - 25. listopad 2007 : Záhorská galéria v Senici 6. december 2007 - 3. február 2008/ texty Ladislava Horňáková ... et al.]. -- Hodonín : Galerie ... Pro vyhledávací frázi 100 let ceskeho hokeje jsme na našem vyhledávači našli 726 výsledků. Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zkuste frázi 100 let ceskeho hokeje trochu pozměnit a opět zadat do vyhledávacího pole. Pevně věříme, že produkt, který hledáte v naší nabídce na srovnávači CoChceš.cz naleznete! Full text of "Osvta; listy pro rozhled v umní, vd a politice" See other formats ... Full text of "Osvěta: Listy pro rozhled v umění, vědě a politice" See other formats ......

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Kroupová,
DIMENZE
11,64 MB
NÁZEV SOUBORU
100 let Lesního divadla v Krči: Dobru, kráse, múzám.pdf

POPIS

Výroční kniha nakladatelství Gemini Publishing Prague "100 let lesního divadla Krči" je převážně obrazovou publikací. Mapuje nejen samotný vznik, ale i další historii jednoho z fenoménů českého divadla v přírodě - Lesního divadla v Krči, které bylo založeno v roce 1913, stejně jako obdobně významné a širší veřejnosti poněkud známější divadlo v Divoké Šárce. V knize ke stému výročí divadla krčského najdete kromě bohatého obrazového materiálu i nástin dobového kontextu a velmi zajímavé autentické vzpomínky tehdejšího diváka a dnešního pamětníka JUDr. Papírníka. Lesní divadlo v Krči jako Sokolem zbudovaná přírodní scéna pro pět a půl tisíce diváků spojovala nemálo slavných jmen, účinkovali zde umělci z Brna, Plzně, z Švandova divadla, divadla Vinohradského i Národního, např. Jaroslav Kvapil, Karel Hugo Hilar, Emil Burian či Jiří Steimar, a uváděli se zde hry velkých autorů jako např. William Shakespeare, Vilém Blodek, Bedřch Smetana či Antonín Dvořák. Kniha 100 let Lesního divadla Krči Vás zavede do časů jeho největší slávy a pestrého společensko-kulturního dění.

Chcete si přečíst knihu?100 let Lesního divadla v Krči: Dobru, kráse, múzám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Kroupová,. Číst 100 let Lesního divadla v Krči: Dobru, kráse, múzám Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY