Jak získat doopravdy to, co chceme

Jak získat doopravdy to, co chceme - Megan Dalla-Camina | Dcparkrx.org

...i špatně a proč jsme se tolik namáhali kvůli zanedbatelnému výsledku ... Jak získat doopravdy to, co chceme - Megan DallaCamina ... ... . Tato kniha je průvodcem pro tu nejlepší karitéru a pro ten nejlepší osobní život. Zavrhněte myšlenku, že si to nezasloužíte ... Elektronická kniha: Jak získat doopravdy to, co chceme Autor: Megan Dalla-Camina "Je načase vytvořit si život, k jehož prožití jsme byly zrozeny," říká autorka, koučka v oboru firemního managementu, wellness a jógy. • Jak získat doopravdy to, co chceme Díky této knize se naučíte ob ... Jak získat doopravdy to, co chceme | Dumknihy.cz - knihy ... ... . • Jak získat doopravdy to, co chceme Díky této knize se naučíte obejít iluzi, že za každým úspěchem je spousta bolesti a odříkání. Oběti a pečlivé... Jak získat doopravdy to, co chceme Megan Dalla-Camina Nakladatel: Alferia 2013 Jak získat doopravdy to, co chceme; Jak získat doopravdy to, co chceme. Nakladatelství: Alferia. Autor: Megan Dalla-Camina. Ochrana: sociální DRM ... a jste to vy, kdo si určí vlastní cestu. Tohle je cesta vnitřní síly, inspirace a porozumění tomu, co jsme v minulosti dělali špatně a proč jsme se tolik namáhali kvůli ... Jak získat doopravdy to, co chceme. Megan Dalla-Camina Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vaše...

INFORMACE

AUTOR
Megan Dalla-Camina
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak získat doopravdy to, co chceme.pdf

POPIS

Díky této knize se naučíte obejít iluzi, že za každým úspěchem je spousta bolesti a odříkání. Oběti a pečlivé plánování. Bezesné noci a spousta stresu. Ve skutečnosti je třeba naučit se zázraku rovnováhy mezi prací a životem. Můžete žít život, o jakém sníte, protože zjistíte, že jste dosud pouze podléhali všeobecného omylu, že "to tak prostě je". Ve skutečnosti jste to pouze vy, kdo může věci změnit, a jste to vy, kdo si určí vlastní cestu. Tohle je cesta vnitřní síly, inspirace a porozumění tomu, co jsme v minulosti dělali špatně a proč jsme se tolik namáhali kvůli zanedbatelnému výsledku. Tato kniha je průvodcem pro tu nejlepší karitéru a pro ten nejlepší osobní život. Zavrhněte myšlenku, že si to nezasloužíte nebo že je to nesnadné. Úspěšná autorka vám nyní poradí, jak na to.

Chcete si přečíst knihu?Jak získat doopravdy to, co chceme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Megan Dalla-Camina. Číst Jak získat doopravdy to, co chceme Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY