Mycelium II:Led pod kůží

Mycelium II:Led pod kůží - Vilma Kadlečková | Dcparkrx.org

...ho sci-fi románu roku 2013 v podání osmi pečlivě vybraných interpretů, které zprostředkuje literární zážitek lépe než dalekozření i osvícení dohromady ... Mycelium II: Led pod kůží - Vilma Kadlečková | Knihy Dobrovský ... . Mycelium II: Led pod kůží 299,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. 4,9 Hodnotilo 8 uživatelů 5 7x. 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. 2 uživatelské recenze. Nejčastěji dohromady zakoupené zboží a příslušenství Další příslušenství » ... Led pod kůží kniha od: ... Nejspíš mám trochu štěstí, že se ke mě Mycelium dostalo v audioknize, takže jsem "ochuzen" o často kritizované přehlásky, a ... Vilma Kadlečková - Mycelium II - Led pod kůží / audiokniha ... ... ... Led pod kůží kniha od: ... Nejspíš mám trochu štěstí, že se ke mě Mycelium dostalo v audioknize, takže jsem "ochuzen" o často kritizované přehlásky, ale i tak se mi zdál děj druhého dílu o něco lepší a bohatší, měl hlavně větší spád. grizlinka. Elektronická kniha: Mycelium II: Led pod kůží Autor: Vilma Kadlečková Druhý díl sci-fi ságy z argenitového univerza, v němž na Lucase Hildebrandta čeká po předchozím úspěchu nové nebezpečí. Mycelium: Led pod kůží - sci-fi audiokniha Vilmy Kadlečkové odehrávající se ve 26. století na Zemi. Účinkují Jaroslav Plesl, Klára Issová, Jana Stryková, Marek Holý, Valerie Zawadská, Kristýna Frejová, Jan Meduna, Jitka Škápíková. Mycelium #2 Mycelium II: Led pod kůží. Valerie Zawadská, Jana Stryková, Klára Issová, Jitka Škápíková, Jan Meduna, Marek Holý, Jaroslav Plesl, Kristýna Frejová, Vilma Kadlečková. Fantasy a sci-fi. Věci, které zůstávají utajeny naší mysli, nad námi získávají moc. Tak dlouho Lodě čekaly - a konečně ho našly. Hledáte Mycelium II: Led pod kůží od Vilma Kadlečková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Recenze na Mycelium II: Led pod kůží. Stejně jako v prvním dílu, se i zde se čtenáři mohou těšit na skvěle zpracované detaily, na které si již mnoho čtenářů u autorky zvyklo. Navíc opět nechybí dokonale podané intriky, manipulace a boj o moc, který zde graduje v podobě mocenského boje uvnitř Össenské církve. Všechny informace o produktu Kniha Mycelium II: Led pod kůží, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mycelium II: Led pod kůží. Mycelium II: Led pod kůží. Čtenářské recenze (1) Magazín OKO (1) Autoři; Interpreti; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Ke knižní sérii Mycelium jsem se pořad nemohl odhodlat i když jsem o ní slyšel samou chválu.Ale když jsem někde nasel ke stažení ... Elektronická kniha Mycelium II: Led pod kůží ...

INFORMACE

AUTOR
Vilma Kadlečková
DIMENZE
12,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Mycelium II:Led pod kůží.pdf

POPIS

Lucas Hildebrandt dosáhl všeho, co si předsevzal; jenže zároveň se nedopatřením a mimochodem dotkl nejtemnějšího össenského tajemství. Na jeho rukou jsou spóry laëgühru. A nad jeho hlavou číhají Lodě. Ty, které bdí ve vesmíru, čekaly dlouho na svou chvíli; a teď konečně nalézají. Jejich Sdílené vědomí se obrací ke Studni planetárního ticha, kam se Lucas uchýlil společně s Aš~šádem z Fomalhiwy. Össeanka Kamëlë cítí Jejich přítomnost a zoufale se snaží odvrátit neodvratné; ale všechny okolnosti jsou proti ní. Ve chvíli, kdy uvnitř össenské Církve naplno propukají mocenské boje, se ocitá v sítích cizích plánů. Dělá, co může, aby se vyhnula církevnímu Vykonavateli, záměrům velekněží i vlastní minulosti. Od Lucase Hildebrandta se nesmí nechat poznat, od ostatních se nesmí nechat zabít – a Fomalhiwanovi nesmí uvěřit. Za jeho mediálním obrazem slavného hrdiny tuší nepřiznaný záměr. Jaké plány má Aš~šád z Fomalhiwy? A nakolik to souvisí s Loděmi? Co je mezi ním – a Jimi?!

Chcete si přečíst knihu?Mycelium II:Led pod kůží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vilma Kadlečková. Číst Mycelium II:Led pod kůží Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY