Utopená

Utopená - Lenka Chalupová | Dcparkrx.org

...Elektronická kniha Utopená na www.alza ... Utopenie - Aktuálne správy | Topky.sk - Bleskovky ... .cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Utopená od ostatních uživatelů. Nakupujte Elektronické... Read Utopená from the story New Rules /básně/ by Ela_Elen (Ela) with 39 reads. sadstory, stories, sad. Sama topím se v temnotěA v záchvatu poslední křečeSnažím... Sep 1, 2015 - Krajková růžička shabby chic Romantická růžička utopená v krajkách. Průměr 10 cm. Sep 1, 2015 - Krajkov ... Nový Čas | Najčítanejší online denník na Slovensku ... . Průměr 10 cm. Sep 1, 2015 - Krajková růžička shabby chic Romantická růžička utopená v krajkách. Průměr 10 cm. Stay safe and healthy. Please practice hand-washing and social distancing, and check out our resources for adapting to these times. Utopená (2016) Plot. Showing all 0 items Jump to: Summaries. It looks like we don't have any Plot Summaries for this title yet. Be the first to contribute! Just click the "Edit page" button at the bottom of the page or learn more in the Plot Summary submission guide. Synopsis. It looks like we don't have a Synopsis for this title yet. ... KDYŽ MUSÍM, TAK MUSÍM... Kategória: Žena: Hodnotenie: 352 hlas: Pridané: 11.5.2014 23:29: Zobrazení / Fotky: Utopená svíčka Pokus číslo: 1904. Cíl pokusu. Během pokusu budeme pozorovat teplotní roztažnost vzduchu a změny tlaku v uzavřené nádobě. Pomůcky. Svíčka, zápalky, vyšší nádoba (sklenice či odměrný válec), talíř nebo mělká miska s vodou, potravinářské barvivo. AnDý Utopená Fišh is on Facebook. J...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Chalupová
DIMENZE
6,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Utopená.pdf

POPIS

Tělo krásné a slavné scénáristky Leony Maxové bezvládně padá ke dnu bazénu u jejího letního sídla. Kdo měl zájem na tom, aby v něm našla hrob nejen ona, ale i tajemství horkého léta 1990? Leonu však její hosté naštěstí vytáhnou právě včas, aby ji místo smrti čekalo „jen“ kóma. U jejího lůžka, na němž leží ve svém „šípkovém světě“, se střídají ti, kteří doufají, že co nevidět procitne, ale možná i někdo, kdo si zoufale přeje pravý opak a lituje, že se jeho temné dílo nezdařilo… A co se odehrává za zavřenými víčky sexy a tajemné ženy, které bulvární média přezdívají Kleopatra? Jsou to rafinované milostné hrátky s výrazně mladším milencem Kryštofem, při kterých oba stoupají až k nebeským branám rozkoše? Nebo snad neblahé tajemství onoho prvního porevolučního léta, kdy Leona vůbec nebyla v Paříži, ale inkognito v Praze, a zahlazovala stopy mladistvého hříchu? A kdo všechno tohle ví? Buď jak buď, Leona procitá. A ne všichni jsou nadšeni. V jejím bezprostřední blízkosti je někdo, kdo svou pomstu hodlá dotáhnout do konce, i kdyby ho to mělo stát vlastní život. Leona a Kryštof musí potlačit palčivou touhu po společné slasti, kterou si museli tak dlouho odpírat, a najít vraha dřív, než on zjistí, kdo všechno zanechal černou stopu v jeho i Leonině životě. Lenka Chalupová se narodila 4. 2. 1973 v Přerově, kde dosud žije. Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pracovala jako novinářka v týdeníku, v deníku i v televizi… a v současné době stojí „na druhé straně barikády“ a vede oddělení komunikace a vnějších vztahů (tiskové oddělení) přerovského magistrátu. Miluje psaní, čtení, hudbu, divadlo, film, historii a výtvarné umění. Vydala román Neříkej mi vůbec nic (2004) a detektivky Vosí hnízda (2009) a Utopená (2013) – posledně jmenovaná je jejím prvním počinem v Nakladatelství ČAS.

Chcete si přečíst knihu?Utopená ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Chalupová. Číst Utopená Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY