G.

G. - John Berger | Dcparkrx.org

... Form G-28 (PDF, 380 KB) Instructions for Form G-28 (PDF, 189 KB) Close All Open All ... gCaptain - Maritime News ... . Number of Pages. Form 4; instructions 5. 9/17/18. We will still accept the 05/23/18 edition. You can find the edition date at the bottom of ... Ener-G Foods, Inc. is continually making changes to have the best possible products available to our customers, therefore the information listed within our web site is subject to change at anytime without notice. Visit the Official G-Star Online Store for men. Discover our latest jeans, jackets ... YouTube ... . Visit the Official G-Star Online Store for men. Discover our latest jeans, jackets, shirts, sweatshirts, and much more.14 days reflection period. Always free shipping....

INFORMACE

AUTOR
John Berger
DIMENZE
11,61 MB
NÁZEV SOUBORU
G..pdf

POPIS

V brilantním a mnohovrstevnatém románu G. vypráví John Berger příběh mladého muže, syna Američanky a Itala, jenž zasvětil život především metodickému dobývání žen. Děj se odehrává na pozadí bouřlivých událostí konce devatenáctého a začátku válečného a revolučního dvacátého století, tedy v době, kdy se rodilo moderní umění. Pikantní dobrodružství moderního Dona Juana prokládá autor krátkými politickými a historickými úvahami o tehdejším postavení žen, vnímání uměleckých děl a poezie či o bouřlivých událostech a významných osobnostech doby. V knize tak vystupují historické postavy jako například Italy obdivovaný vůdce Garibaldi, milánští dělníci, kteří se v roce 1898 neúspěšně pokusili rozpoutat revoluci, zdecimovaní vojáci první světové války, Gavrilo Princip a další účastníci atentátu na Františka Ferdinanda d’Este nebo peruánský aviatik Geo Chávez, který jako první přeletěl Alpy. Tyto historické osobnosti a události se v textu snoubí s úvahami o sexualitě, erotice, lásce a touze, které mohou muže a ženy svazovat i osvobozovat stejně jako společenské či politické děje a události. John Berger (1926) je britský romanopisec, básník, výtvarný kritik, esejista, fotograf a malíř. Studoval na výtvarných akademiích v Chelsea a v Londýně. Začínal jako malíř a kritik. První román A Painter of Our Time (Malíř naší doby) napsal v roce 1958. Poté publikoval desítky dalších textů, od sociologických a uměnovědných studií po poezii. Román G. získal v roce 1972 prestižní Bookerovu cenu. V roce 2008 byl autor nominován na Bookerovu cenu podruhé za svůj zatím poslední román From A to X.

Chcete si přečíst knihu?G. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Berger. Číst G. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY