Klobouky z Agarveny 2: Země čarodějů

Klobouky z Agarveny 2: Země čarodějů - Markéta Prášková | Dcparkrx.org

... v Agarveně jen s jedním kloboukem a tudíž se jen jeden z nich může vrátit domů ... Klobouky z Agarveny 2 | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Hledáte Klobouky z Agarveny 2 - Země čarodějů od Markéta Prášková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Přesunula se do Agarveny, do zlé, nebezpečné země, plné čarodějů a hrůzných bytostí. Adam se okamžitě rozhodne, že se za ní vydá a najde ji. To se mu sice podaří, ale díky nečekanému sledu událostí zůstanou v Agarveně ... Klobouky z Agarveny 2 | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . To se mu sice podaří, ale díky nečekanému sledu událostí zůstanou v Agarveně jen s jedním kloboukem a tudíž se jen jeden z nich může vrátit domů. Obsah knihy: Klobouky z Agarveny 2 - Země čarodějů. Ve druhé části fantasy tetralogie se opět setkáváme s hlavními hrdiny Adamem a Evkou, kteří pomocí tajemných klobouků navštíví svého předka Viléma Hradeckého. Přesunula se do Agarveny, do zlé, nebezpečné země, plné čarodějů a hrůzných bytostí. Adam se ok amžitě rozhodne, že se za ní vydá a najde ji. To se mu sice podaří, ale díky nečekanému sledu událostí zůstanou v Agarveně jen s jedním klobouk...

INFORMACE

AUTOR
Markéta Prášková
DIMENZE
9,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Klobouky z Agarveny 2: Země čarodějů.pdf

POPIS

Ve druhé části fantasy tetralogie se opět setkáváme s hlavními hrdiny Adamem a Evkou, kteří pomocí tajemných klobouků navštíví svého předka Viléma Hradeckého. Při návštěvě Evka najednou zmizí. Adam i Vilém vědí, co to znamená... Přesunula se do Agarveny, do zlé, nebezpečné země, plné čarodějů a hrůzných bytostí. Adam se okamžitě rozhodne, že se za ní vydá a najde ji. To se mu sice podaří, ale díky nečekanému sledu událostí zůstanou v Agarveně jen s jedním kloboukem a tudíž se jen jeden z nich může vrátit domů. Nastává honba za kloboukem, při které se seznámí se spoustou zajímavých přátel a navštíví různá místa. Nakonec získají do rukou vytoužený druhý klobouk a mohou se vrátit domů. Loučí se s přáteli a za všechno jim děkují. Už se ale těší domů, a když si pokládají klobouky na hlavy, jsou přesvědčeni, že už se do Agarveny nikdy nevrátí.

Chcete si přečíst knihu?Klobouky z Agarveny 2: Země čarodějů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Prášková. Číst Klobouky z Agarveny 2: Země čarodějů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY