Houpánky a kolébánky: Básničky pro nejmenší na každý den

Houpánky a kolébánky: Básničky pro nejmenší na každý den - Jindřiška Ptáčková | Dcparkrx.org

...dě :-). Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Houpánky a kolébánky ... Kniha Houpánky a kolébánky - Jindřiška Ptáčková ... ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Houpánky a kolébánky. Básničky pro nejmenší na každý den. PTÁČKOVÁ Jindřiška. Info: Portál, 2013 (1.) - váz., 64 str. Kniha: Houpánky a kolébánky -- Básničky pro nejmenší na každý den - Ptáčková; Jindřiška Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Houpánky a kolébánky od Jindřiška Ptáčková v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskov ... Kniha Houpánky a kolébánky - Jindřiška Ptáčková ... ... . Houpánky a kolébánky od Jindřiška Ptáčková v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Houpánky a kolébánky - Ptáčková Jindřiška - Básničky pro nejmenší na každý den ... Zavolejte nám na 731 466 880. Hledat. ... z Knihozemě Beletrie pro děti nad 10 let Pohádky Dětská dobrodružství Sci-fi a fantasy pro děti Dívčí knihy Knihy pro nejmenší ... Básničky v knížce si můžeme s dětmi říkat už brzy po narození po celý batolecí věk.První část přináší říkanky spíše aktivizační - houpánky, druhá část představuje básničky pro uklidnění - kolébánky.Každou básničku provází obrázek a nápad na hříčku, kterou si (podle věku, situace a nálady ... První část přináší říkanky spíše aktivizační - houpánky, druh...

INFORMACE

AUTOR
Jindřiška Ptáčková
DIMENZE
11,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Houpánky a kolébánky: Básničky pro nejmenší na každý den.pdf

POPIS

Říkanky a hříčky s nimi spojené nám zpestří a obohatí společné chvíle s malými dětmi. Ty nejmenší, co ještě nerozumějí slovům, vnímají rytmus, který je potěší ve chvílích radosti, nebo ukonejší, když usínají. Postupně, jak poznávají svět, mohou je říkanky provázet v běžných denních situacích a umocnit jejich nadšení a úspěchy nebo pomoci jim překonat těžší chvilky. Básničky v knížce si můžeme s dětmi říkat už brzy po narození po celý batolecí věk.První část přináší říkanky spíše aktivizační – houpánky, druhá část představuje básničky pro uklidnění – kolébánky.Každou básničku provází obrázek a nápad na hříčku, kterou si (podle věku, situace a nálady dítěte) můžeme s básničkou spojit a rozvíjet tak pohybem či povídáním motiv básničky.

Chcete si přečíst knihu?Houpánky a kolébánky: Básničky pro nejmenší na každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřiška Ptáčková. Číst Houpánky a kolébánky: Básničky pro nejmenší na každý den Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY