Když víš, jak voní vítr

Když víš, jak voní vítr - Olga Chytková | Dcparkrx.org

...ít znovu v novém, neznámém prostředí ... Když víš, jak voní vítr - Olga Chytková - Megaknihy.cz ... . Když víš, jak voní vítr - Olga Chytková . Román autorky MVDr. Olgy Chytkové vypráví příběh jedenáctileté dívky, která se přestěhovala s rodiči a sourozenci z Orlických hor do malé vesnice v nížině. Všechno, čím až doposud žila, musela opustit a začít znovu v novém, neznámém prostředí. Trávit čas knihou Když víš, jak voní vítr! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Když víš, jak voní v ... PDF 2019 - Když víš, jak voní vítr - Prazska PDF ... .cz najdete knihu Když víš, jak voní vítr a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Román autorky MVDr. Olgy Chytkové vypráví příběh jedenáctileté dívky, která se přestěhovala s rodiči a sourozenci z Orlických hor do malé vesnice v nížině. Všechno, čím až doposud žila, musela opustit a začít znovu v novém, neznámém prostředí. Na cestě k začlenění se do nového kolektivu jí velkou měrou pomohlo osudové setkání s koňmi a lidmi kolem nich. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu. Když víš, jak voní vítr od Olgy Chytkove je docela slušný román z jezdeckého prostředí, který ovšem (tedy za me,) sice neurazí, ale taky ani nenadchne. Už jsem od této autorky četla lepší knížku, například Až poletí hvězda. Oba tyto romány doprovází krásné fotky Dalibora Gregora, které jsou ale pouze ilustrační ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Když víš, jak voní vítr. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Když víš, jak voní vítr. CHYTKOVÁ Olga. Info: Foto Gregor, 2013 (1.) - váz., 160 str. Fot. D. Gregor EAN: ...

INFORMACE

AUTOR
Olga Chytková
DIMENZE
4,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Když víš, jak voní vítr.pdf

POPIS

Román autorky MVDr. Olgy Chytkové vypráví příběh jedenáctileté dívky, která se přestěhovala s rodiči a sourozenci z Orlických hor do malé vesnice v nížině. Všechno, čím až doposud žila, musela opustit a začít znovu v novém, neznámém prostředí. Na cestě k začlenění se do nového kolektivu jí velkou měrou pomohlo osudové setkání s koňmi a lidmi kolem nich. Mnohému se díky těmto ušlechtilým tvorům naučila. Koně jí pomohli nejen poznat samu sebe, ale ukázali jí i směr a cestu, na kterou stojí zato vykročit. Ilustrační fotografie doplnil Dalibor Gregor.

Chcete si přečíst knihu?Když víš, jak voní vítr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Chytková. Číst Když víš, jak voní vítr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY