Základy sociální psychologie

Základy sociální psychologie - Nicky Hayesová | Dcparkrx.org

...hu osobnost - souhrn, ucelenost, uspořádání psychických jevů v určitém člověku a vedle toho jeho odlišnost a jedinečnost ... Psychologie - Základy společenských věd - Maturitní otázky ... ... Sociální pedagogika jako věda, která se zaobírá odchylkami sociálního chování 8. Sociální pedagogika jako věda, která zkoumá otázky právního nároku člověka na vý - chovu a vzdělávání. 9. Sociální pedagogika jako aplikace konkrétní sociální etiky a rozvíjení sociální výcho - vy a prosociálního chování. 10. Všechny informace o produktu Kniha Základy sociální psychologie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a re ... PDF 1. Psychologie-základnípojmy(vědomí,chování,prožívání ... ... . 10. Všechny informace o produktu Kniha Základy sociální psychologie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Základy sociální psychologie. Základy sociální psychologie od 209 Kč - Heureka.cz Web Psychologie.cz je pro lidi, kteří vědí, že se stále mají co učit. Psychologové a psychoterapeuti sdílejí se čtenáři své odborné znalosti i osobní zkušenosti formou srozumitelných článků a poutavých videoseminářů....

INFORMACE

AUTOR
Nicky Hayesová
DIMENZE
3,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy sociální psychologie.pdf

POPIS

Kontexty sociální interakce Konverzace a komunikace Interakce s druhými Přitažlivost druhých lidí Postoje, jejich změny a měření Konflikt a spolupráce Jsme společenští tvorové. Neustále se stýkáme s jinými lidmi, vyměňujeme si názory, spolupracujeme či soupeříme. Kultura, životní prostředí, sociální skupina nebo rodina silně ovlivňují naše činy a chování. Poznáním sociálních kontextů poznáme lépe sebe, pochopíme snáze ostatní ve svém okolí a uvědomíme si, proč se s nedůvěrou díváme na ty, kteří se od nás liší. Přehledně, systematicky, ale čtivě napsaná učebnice shrnuje základní teorie a výzkumy jednoho z nejdůležitějších oborů psychologie.

Chcete si přečíst knihu?Základy sociální psychologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicky Hayesová. Číst Základy sociální psychologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY