Libidárium

Libidárium - Nicholson Baker | Dcparkrx.org

...letných dam Pierre de Bourdeille Skladem dodavatel ... Libidárium | KNIHCENTRUM.cz ... . 215 Kč Prostopášné příběhy Vojtěch ... Korpási Éva Libidárium című lemezének bemutatójára a családokat várják, az Élőszóval című DVD bemutatóján - Varga Norbert gyűjtéséből - Palócföldi népmeséket ismerhet meg a közönség apraja-nagyja. Gyetvai Zoltán losonci fotográfus kiállított képein a letűnt hagyományos falusi kultúra megmaradt ... Editions for House of Holes: 143918951X (Hardcov ... Libidárium - Baker Nicholson - Knihkupectví Ládví ... ... Editions for House of Holes: 143918951X (Hardcover published in 2011), (Kindle Edition), 1439189528 (Paperback published in 2012), 0857206591 (Hardcover ... Tato erotická groteska se odehrává v prapodivném fantazijním světě zvaném Libidárium, kde je možné splnit si jakoukoli touhu, byť za nemalou cenu: kupříkladu větší, tlustší úd je k mání za pravou ruku. Díky výměně pohlavních orgánů můžou pánové konečně poznat, jaké to je být přeříznut vlastním... Libidárium . 300 Kč. Detail Erotické příběhy pro indické vdovy: Erotic Stories for Punjabi Widows . 260 Kč. Detail Alice: Erotická zpověď . 99 Kč. Detail Jedna noc 3: Odhalená . 336 Kč. Detail Fifty Shades Trilogie BOX: Fifty Shades of Grey, Fifty Shades Darker, Fifty Shades Freed . 809 Kč. Detail Nalezená v tobě . 292 Kč. Detail Korpás Éva Libidárium című lemezének bemutatójára a családokat várják, az Élőszóval című DVD bemutatóján - Varga Norbert gyűjtéséből - palócföldi népmeséket ismerhet meg a közönség apraja-nagyja. Gyetvai Zoltán losonci fotográfus kiállított képein a letűnt hagyományos falusi kultúra megmaradt ... Korpási Éva Libidárium című lemezének bemutatójára a családokat várják, az Élőszóval című DVD bemutatóján - Varga Norbert gyűjtéséből - Palócföldi népmeséket ismerhet meg a közönség apraja-nagyja. A Hagyományok Háza október 26-án rendezi felvidéki tematikus napját. A palettán gyermekprogramok, film és lemezbemutatók, igényes népzenei összeállítások szerepelnek, s a jeles napon a felvidéki konyha kedvelői is megtalálják számításukat - hívja fel a figyelmet a Magyar Nemzet programajánló cikke.. A Hagyományok Háza „tematikus napok" rendezvénysorozata ... Libidárium Přeložil Bob Hýsek Tato erotická groteska se odehrává v prapodivném fantazijním světě zvaném Libidárium, kde je možné splnit si jakoukoli touhu, byť za nemalou cenu: kupříkladu větší, tlustší úd je k mání za pravou ruku. Díky výměně pohlavních orgánů můžou pánové Nicholson Baker: Libidárium Argo. Erotická groteska sa odohráva v prapodivnom fantazijnom svete Libidárium, kde je možné splniť si akúkoľvek túžbu. Samozrejme, sexuálnu, a na rozdiel od väčšiny podobných kníh netýka sa to len mužov, ale aj náruživých žien....

INFORMACE

AUTOR
Nicholson Baker
DIMENZE
11,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Libidárium.pdf

POPIS

Tato erotická groteska se odehrává v prapodivném fantazijním světě zvaném Libidárium, kde je možné splnit si jakoukoli touhu, byť za nemalou cenu: kupříkladu větší, tlustší úd je k mání za pravou ruku. Díky výměně pohlavních orgánů můžou pánové konečně poznat, jaké to je být přeříznut vlastním penisem, zatímco ženy kopulují s roztouženými stromy, holdují romantickým projížďkám na masturbárkách či klitorisurfují po jezeře, v jehož hlubinách se ukrývá chujochneská příšera. Nejedná se o typicky maskulinní pornoromán, neboť ženy nejsou v Libidáriu pouhými sexuálními objekty, nýbrž náruživými klientkami, jež se zde bezostyšně oddávají svým nejtajnějším erotickým fantaziím. Poslední román Nicholsona Bakera dosti výrazně vybočuje z autorovy dosavadní tvorby a nabízí bláznivou sexuální frašku, jakýsi zvláštní mix surrealistické chlípnosti a la Salvador Dalí, grotesknosti a la Charlie Chaplin a jazykové vynalézavosti a la James Joyce! Autor se dostal do obecného povědomí až v 90. letech, kdy jeho peprný román Vox (1992) věnovala Monika Lewinská jako dárek Billu Clintonovi - a postarala se tak knize o obří publicitu.

Chcete si přečíst knihu?Libidárium ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicholson Baker. Číst Libidárium Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY