Moderní fyziotrénink

Moderní fyziotrénink - Martin Šťastný, | Dcparkrx.org

...ících z přirozeného motorického vývoje dítěte ... Moderní fyziotrénink - Pavel Švejcar, Martin Šťastný ... ... . Moderní fyziotrénink představuje zcela nový pohled na vaše cvičení. Cílem není trénink jednotlivých svalů, nýbrž práce v rámci koordinačních celků, jež jsou stavebními prvky lidské motoriky. Základem je cvičení v polohách vycházejících z přirozeného motorického vývoje dítěte. Moderní fyziotrénink představuje zcela nový pohled na vaše cvičení. Cílem není trénink jednotlivých svalů, nýbrž ... Kniha: Moderní fyziotrénink (Pavel Švejcar a Martin ... ... . Cílem není trénink jednotlivých svalů, nýbrž práce v rámci koordinačních celků, jež jsou stavebními prvky lidské motoriky.Základem je cvičení v polohách vycházejících z přirozeného motorického vývoje dítěte. Moderní fyziotrénink představuje zcela nový pohled na vaše cvičení. Cílem není trénink jednotlivých svalů, nýbrž práce v rámci koordinačních celků, jež jsou stavebními prvky lidské motoriky. Základem je cvičení v polohách vycházejících z přirozeného motorického vývoje dítěte. Moderní fyziotrénink představuje zcela nový pohled na vaše cvičení. Cílem není trénink jednotlivých svalů, nýbrž práce v rámci koordina...

INFORMACE

AUTOR
Martin Šťastný,
DIMENZE
3,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní fyziotrénink.pdf

POPIS

Moderní fyziotrénink představuje zcela nový pohled na vaše cvičení. Cílem není trénink jednotlivých svalů, nýbrž práce v rámci koordinačních celků, jež jsou stavebními prvky lidské motoriky. Základem je cvičení v polohách vycházejících z přirozeného motorického vývoje dítěte. Důležité je jejich přesné nastavení, které je klíčem k optimálním svalovým souhrám. Výsledkem je tréninkový systém, který rozvíjí a přitom nepřetěžuje pohybový aparát. Je využitelný jak pro zlepšení kondice, tak pro pozitivní ovlivnění různých zdravotních poruch. Spojuje v sobě práci s pocity, pohyby, se sílou a nepřímo i s vnitřními orgány. Díky němu lépe poznáte své tělo. Jednotlivé techniky jsou představeny ve stovkách fotografií, které jsou přesně edukovány a aplikovány na fitness, studia, pracovní prostředí atd., aby mohly být maximálně využívány. Svět, ve kterém žijete, se tak může stát jedním velkým radostným hřištěm.

Chcete si přečíst knihu?Moderní fyziotrénink ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Šťastný,. Číst Moderní fyziotrénink Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY