Život bez pšenice

Život bez pšenice - William R. Davis | Dcparkrx.org

...kázateľne blahodarný vplyv nielen na ľudí s cukrovkou či neznášanlivosťou lepku, ale aj na zvyšok populácie, ktorej pšenica spôsobuje celý rad problémov ... Život bez pšenice - příprava bezpšeničné kuchyně ... ... . WILLIAM DAVIS, MD, je preventívny kardiológ, ktorý propagáciou života bez pšenice prispel k zníženiu srdcových chorôb a obezity. Kniha Život bez pšenice, postavená na dlouholetém klinickém výzkumu a studiích jednotlivých mužů a žen, kteří se rozloučili s pšenicí a úplně tím změnili svůj život, nabízí velmi poučný pohled na důvěrně známou potravinu a poskytuje návod, ... život v divočine 153,987 views. 9:18. Zdeněk Izer imituje Michaela Jacksona - Duration: ... Jde to i bez pšenice očima Petra Havlíčka - Duration: 0:48. KNIH ... Život bez pšenice - William Davis - Megaknihy.cz ... ... život v divočine 153,987 views. 9:18. Zdeněk Izer imituje Michaela Jacksona - Duration: ... Jde to i bez pšenice očima Petra Havlíčka - Duration: 0:48. KNIHCENTRUM.cz 149 views. Pšenice je téměř ve všem, co běžně se stravující člověk denně konzumuje opakovaně stále dokola. Najdeme ji v pečivu, polévkách, omáčkách, těstovinách, sušenkách ... Život bez pšenice : 10denní detox pro mě byla přínosnou knihou hlavně co se týče informací o pšenici a také díky receptům, které zde autor zveřejnil. Možná o prázdninách budu mít chuť trochu zaexperimentovat a do tohoto detoxu se pustím - na to, abyste se do něj pust... Na český trh dorazila kniha amerického lékaře Williama Davise Život bez pšenice. Ve Spojených státech vzbudila velký rozruch. Autor v ní tvrdí, že vynecháním pšenice z jídelníčku lze nejen zhubnout dvacet kilogramů za pár měsíců, ale že pšenice je zároveň příčinou některých civilizačních chorob. Mnoho odborníků ovšem tato tvrzení odmítá. Přečetla jsem za vás: Život bez pšenice. 19 ledna, 2016 Jana Přečetla jsem za vás, Uncategorized komentářů 6. Je až s podivem, že lidé dříve netrpěli tolik obezitou, jako je tomu nyní. Ženy v 60. letech vlastně ani necvičily, protože se tato činnost pokládala za neslušnou. Život bez pšenice - Jak na to a cítíte se lépe? Holky, nějak jsem k tomuhle tématu čuchla a hrozně mě to láká, protože pšeničný lepek způsobuje v těle záněty (mimo jiné) a s tím já mám velké problémy, mám revmatoidní artritidu...

INFORMACE

AUTOR
William R. Davis
DIMENZE
10,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Život bez pšenice.pdf

POPIS

Ve své knize Život bez pšenice autor odhaluje pravdu o moderní pšenici a rozebírá její historickou roli v lidském jídelníčku. Už to není ta vydatná základní potravina, kterou naši předci pěstovali pro svůj chléb vezdejší; dnešní pšenice byla geneticky změněna tak, aby výrobcům potravin přinesla největší výnosy za cenu nejnižších nákladů. Dosud neškodná obilnina se tak proměnila v nutričně ochuzenou, ale jinak všudypřítomnou ingredienci, která zvedá krevní cukr ještě drastičtěji než běžný stolní cukr a vyvolává závislost, kdy se jako na tobogánu střídají cykly hladu, přejídání a únavy. Doktor Davis si posvítil na tloustnutí a hromadění tuku ve všech tělesných partiích a také na celou řadu nepříznivých zdravotních účinků: od cukrovky přes srdeční choroby až po imunologické a neurologické poruchy, jako je celiakie, revmatická artritida a demence. A konečně předkládá přesvědčivé argumenty pro úplné odstranění pšeničných výrobků z našeho jídelníčku, spolu s doporučeními, jak si tento přechod usnadnit a nesklouznout zase zpátky k dřívějším návykům. Kniha Život bez pšenice, postavená na dlouholetém klinickém výzkumu a studiích jednotlivých mužů a žen, kteří se rozloučili s pšenicí a úplně tím změnili svůj život, nabízí velmi poučný pohled na důvěrně známou potravinu a poskytuje návod, jak se uzdravit a nadobro se zbavit přebytečných kil.

Chcete si přečíst knihu?Život bez pšenice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William R. Davis. Číst Život bez pšenice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY