Šmoulové 2 – filmový příběh: Únos Šmoulinky

Šmoulové 2 – filmový příběh: Únos Šmoulinky - - | Dcparkrx.org

...v. Neplechy a doufá, že s jejich pomocí získá všemocnou kouzelnou šmoulí esenci ... Knížky Šmoulové-filmový příběh (1. a 2. díl), 200 Kč ... ... . Jenže brzy zjistí, že jen skutečný Šmoula mu může dát,… Šmoulové - filmový příběh - Únos Šmoulinky. Název: Šmoulové - filmový příběh - Únos Šmoulinky. Autor: J. David Stem; Stacia Deutsch; Peyo. Rok vydání: 2013. ISBN: 80-00-03252-X, 978-80-00-03252-8. Počet stran: 128 s. Kategorie: Pohádky / Knihy pro děti, Komiks / Animovaná tvorba / Karikatura, Fotografie / Fotografická ... Inzerát Smoulove 2 unos smoulinky v okrese Hlavní město Praha, cena 70Kč, od 1r ... Šmoulové 2 Únos Šmoulinky - Filmový příběh ... ... Inzerát Smoulove 2 unos smoulinky v okrese Hlavní město Praha, cena 70Kč, od [email protected] na Sbazar.cz. Popis: Po praze přivezu jinak poštou vše viz foto Pravidla soutěže o knihy Šmoulové: Zapomenutá vesnice - filmový příběh: 1. Soutěž probíhá v období od 29. 3. 2017 do 4. 4. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz. 2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního ... Šmoulové. Kdo napsal knihu Šmoulové? Autorem je Stacia Deutsch. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ŠmoulovÉ - filmovÝ pŘÍbĚh 2012, DOTISK 1. VYDÁNÍ, 176 STRAN + 8 STRAN BAREVNÉ OBRAZOVÉ PŘÍLOHY, PEVNÁ ŠITÁ LAMINOVANÁ VAZBA, PERFEKTNÍ STAV Přichází svátek Modrého měsíce - nejšmoulovatější den, vlastně noc v roce....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Šmoulové 2 – filmový příběh: Únos Šmoulinky.pdf

POPIS

Gargamel má zase za lubem nějakou lumpárnu. Potřebuje posílit svou kouzelnou moc, a tak se chce zmocnit kouzelné šmoulí esence. Stvoří si k tomu partičku darebů, kterým říká Nepleši. Jenže když zjistí , že z nich šmouly udělá jen tajné kouzlo, které nezná nikdo jiný než Šmoulinka, rozhodne se ji unést a uvězní ji v Paříži. Taťka Šmoula se spolu s ostatními šmoulíky vracejí do lidského světa a znovu se potkávají s Patrickem a Grace Winslowovými. Podaří se zachránit Šmoulinku, než Gargamel odhalí kouzelnou formuli a ovládne svět?

Chcete si přečíst knihu?Šmoulové 2 – filmový příběh: Únos Šmoulinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Šmoulové 2 – filmový příběh: Únos Šmoulinky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY