Kam za vínem na Moravě a v Čechách

Kam za vínem na Moravě a v Čechách - Eva Obůrková | Dcparkrx.org

..., o výrobě vína, o vinařských stavbách i o tom, co se ve vinicích odehrává v jednot ... Za vínem, kam si jen vzpomenete! | Blesk.cz ... . KAM za vínem na Moravě a v Čechách ... Kam na výlet v Čechách, na Moravě a ve Slezsku navazujeme titulem Kud... 249 Kč 224 Kč Po stopách českých filmů a pohádek. Radek Laudin. Zažijte atmosféru zámků, po kterých se procházely Popelka nebo princezna Lada. Vstupte do chalupy, z... 28. 3. 2015 Knížka KAM za pivem je na knižních pultech, podobně jako stolní kalendář pro ... Za vínem, kam si jen vzpomenete! | Blesk.cz ... . 2015 Knížka KAM za pivem je na knižních pultech, podobně jako stolní kalendář pro rok 2015 Strašíme vesele a rádi. Na rok 2016 je už nachystán kalendář o putování za vínem a také se postupně prokousávám horami podkladů k novým Výletům s dětmi, tentokrát na jižní a východní Moravě. KAM za vínem na Moravě a v Čechách ... -Na návštěvě v Rakousku. Súbory na stiahnutie pdf Obsah.pdf pdf Ukážka.pdf Uživateľská recenzia. Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné. Ďalšie {x} hodnotení ... Hledáte KAM za vínem na Moravě a v Čechách od Eva Obůrková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kam za vínem na Moravě a v Čechách . 11,59 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... / Knihy / Cestování, turistika, mapy / Průvodce / Kam za vínem na Moravě a v Čechách. Kam za vínem na Moravě ...

INFORMACE

AUTOR
Eva Obůrková
DIMENZE
4,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam za vínem na Moravě a v Čechách.pdf

POPIS

Máte rádi víno a pohodovou atmosféru vinných sklepů? Chcete se dozvědět více o pěstování vína, viničních tratích či zajímavých kuriozitách spojených s vinařstvím? Pokud jste alespoň jedenkrát odpověděli ano, pak držíte v rukou tu správnou knihu. V tomto uceleném a jedinečném průvodci po jednotlivých vinařských podoblastech Moravy a Čech se seznámíte s historií vinařství, pěstovanými odrůdami, velkými i drobnými producenty vína, pořádanými košty a výstavami vín či lidovými obyčeji spojenými s pěstováním vín.

Chcete si přečíst knihu?Kam za vínem na Moravě a v Čechách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Obůrková. Číst Kam za vínem na Moravě a v Čechách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY