Vznětové motory vozidel: Biopaliva, emise, traktory

Vznětové motory vozidel: Biopaliva, emise, traktory - Jiří Čupera, | Dcparkrx.org

... energie (CNG, řepkový olej, bioetanol, palivové články) s motorovou naftou a obsahuje nejnovější poznatky ... Vznětové motory vozidel - Martin Fajman, Jiří Čupera a kol ... ... ... Vznětové motory vozidel Biopaliva, emise, traktory. ... cetanové číslo a obsah síry v palivu - palivová soustava spalovacího motoru - vlastnosti paliv pro vznětové motory - vstřikovače a vstřikovací systémy - změna vstřikovacího tlaku a objemu paliva u řadového čerpadla - měřeni vlivu paliva na průběh výkonu motoru se ... Vznětové motory vozidel: Biopaliva, emise, traktory 249,-218,-Není dostupné Vznětové motory vozidel: Biop ... Vznětové motory vozidel: Biopaliva, emise, traktory ... ... ... Vznětové motory vozidel: Biopaliva, emise, traktory 249,-218,-Není dostupné Vznětové motory vozidel: Biopaliva, emise, traktory Barevná publikace Vznětové motory vozidel je určena pro odbornou veřejnost a studenty automobilových oborů. Barevná publikace Vznětové motory vozidel je určena pro odbornou veřejnost a studenty automobilových oborů. Přináší informace o využití řepkového oleje jako paliva pro vznětové motory, názorným způsobem umožňuje porovnání vlastností alternativních zdrojů energie (CNG, řepkový olej, bioetanol, palivové články) s motorovou naftou a obsahuje nejnovější poznatky ... Vznětové motory vozidel. Kdo napsal knihu Vznětové motory vozidel? Autorem je Jiří Čupera, Martin Fajman, Tomáš Šmerda. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Vznětové motory vozidel Biopaliva, emise, traktory Autor: Jiří Čupera; Tomáš Šmerda; Martin Fajman Publikace je určena pro odbornou veřejnost a studenty automobilových oborů. ... (vznětové motory - údržba a servis : opravy, hledání poruch a rutinní údržba vznětových motorů osobních vozů Citroën, Fiat, Ford, Mercedes ... Biopaliva, emise, traktory: Nakladatelství ... Popis. Barevná publikace Vznětové motory vozidel je určena pro odbornou veřejnost a studenty automobilových oborů. Přináší informace o využití řepkového oleje jako paliva pro vznětové motory, názorným způsobem umožňuje porovnání vlastností alternativních zdrojů energie ... Provádíme měření emisí osobních i nákladních vozidel, traktorů i speciálních vozidel. Měříme vznětové (naftové), zážehové (benzínové) i na LPG přestavěné motory a to s neřízenými systémy i s řízenými systémy. Měříme na značkovém zařízení ATAL, BOSCH apod. Biopaliva, emise, traktory. Biopaliva, emise, traktory Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... Vznětové motory vozidel. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 249,00 Cena bez DPH Tomáš Šmerda: Vznětové motory vozidel - Biopaliva, emise, traktory . Barevná publikace Vz...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Čupera,
DIMENZE
12,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Vznětové motory vozidel: Biopaliva, emise, traktory.pdf

POPIS

Barevná publikace Vznětové motory vozidel je určena pro odbornou veřejnost a studenty automobilových oborů. Přináší informace o využití řepkového oleje jako paliva pro vznětové motory, názorným způsobem umožňuje porovnání vlastností alternativních zdrojů energie (CNG, řepkový olej, bioetanol, palivové články) s motorovou naftou a obsahuje nejnovější poznatky z oblasti vstřikovacích systémů, uspořádání spalovacího prostoru, recirkulace výfukových plynů, řízeného spalování směsi i emisních limitů.

Chcete si přečíst knihu?Vznětové motory vozidel: Biopaliva, emise, traktory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Čupera,. Číst Vznětové motory vozidel: Biopaliva, emise, traktory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY