Strašidlář - Mezi námi vílami

Strašidlář - Mezi námi vílami - Hynek Klimek | Dcparkrx.org

...námi čerty 6,10 € Strašidlář - Mezi námi přízraky ... E-kniha: Strašidlář - Mezi námi vílami - Knihy.ABZ.cz ... ... Strašidlář - Mezi námi lesními strašidly 6,76 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Lesní strašidlo Kuba prozrazuje, že lesní mužíci v podobě strašidel jsou vlastně původně nepoctiví nebo příliš zlí myslivci, nemilosrdní pytláci, případně nešťastní mládenci, kteří se po rozchodu s nevěrnou milou rozhodli ukončit ... Strašidlář - Mezi námi přízraky Další díl oblí ... Strašidlář - Mezi námi přízraky - Hynek Klimek - Megaknihy.cz ... ... Strašidlář - Mezi námi přízraky Další díl oblíbené série pohádkových příběhů, které vycházejí z lidových pověstí, je tentokrát o strašidelných přízracích. Dozvíte se, kdo vlastně přízraky... Strašidlář - Mezi námi vílami 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Kniha Strašidlář - Mezi námi vílami Přidat komentář. jarabr. 27.01.2019. Povídání o vílách různých druhů, kde se vyskytují, co provádějí. ... Mezi námi vílami. KLIMEK Hynek. Info: Grada Publishing, 2013 (1.) - váz., 64 str. Ilustr. Z. Študlarová EAN: 9788024746920 Strašidlář - Mezi námi městskými strašidly Klimek Hynek. Tajemné přízraky a strašidla, avšak spolu s nimi i docela potrhlá a legrační strašidýlka představuje přízračná, dříve hříšná ale polepšená dívka Maryčka. Průvodkyně strašidelným světem městských strašidel malé čtenáře seznámí s tajuplnými a ... Strašidlář - Mezi námi vílami, autor: Hynek Klimek, rok vydání: 2013 Antikvariát s více než 30 803 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 Přízraky mezi námi - Díl 01 - Duration: 52:21. VyridaMovies 24,349 views. 52:21. 7 videos Play all Přízraky Mezi Námi VyridaMovies; ... ČO JEDLI ĽUDIA PRED NAMI 24 HODÍN - Duration: 12:31. Strašidlář Mezi námi čarodějnicemi. Hynek Klimek. Třetí díl Strašidláře s podtitulem Mezi námi čarodějnicemi je zcela samostatný, takže se do jeho četby mohou pustit i ty děti, které předchozí díly neznají....

INFORMACE

AUTOR
Hynek Klimek
DIMENZE
8,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidlář - Mezi námi vílami.pdf

POPIS

Studánková víla Lesanka vypráví, jak je to vlastně s vílami a čím se od sebe odlišují. Podobně jako je tomu u lidí, existují víly hodné i zlé, pracovité i líné, chytré i přihlouplé, potměšilé i vlídné, ale i potrhlé. Liší se také tím, co dělají a co se musely naučit, než je jejich královna pustila z vílí říše na svět, a co se stane, když to nedělají. Na takovou vílu, která neplní svůj úkol, se třeba přižene vítr a rozfouká ji na cáry mlhy. Anebo se změní v divoženku či smutnou bludičku. Čtenáři zjistí, že jsou víly studánkové, lesní, luční, i mnohé jiné, a Lesanka se zmiňuje také o některých zvláště pozoruhodných a cizokrajných vílách, které pocházejí kupříkladu ze Skotska. Pozoruhodná je i jedna z víl z pražských Vinohrad. Vyprosila si totiž na královně, aby ji zbavila věčné mladosti, kterou všechny víly mají, a zestárla. Stala se přívětivou, vlídnou stařenkou sedávající na lavičce v parku, která si velice ráda popovídá s každým, kdo si k ní přisedne. Lesanka vypráví také o vílích zvyklostech, kupříkladu o tom, že víly nenosí boty, aby je netížily a netáhly k zemi. Chodívají bosé, aby neztratily svou lehkonohost, a mohou tak chodit i ve sněhu a mrazu, protože je nestudí. Půvabnými ilustracemi dílo doprovodila Zdeňka Študlarová.

Chcete si přečíst knihu?Strašidlář - Mezi námi vílami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Klimek. Číst Strašidlář - Mezi námi vílami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY