Dvojdomí: Básně, zápisky, haiku

Dvojdomí: Básně, zápisky, haiku - Petr Mikeš | Dcparkrx.org

...tr Mikeš věrný lakonickým, sevřeným a výmluvným gnómicky lyrickým útvarům a miniaturám, jaké se pravidelně objevovaly v jeho předešlých básnických knihách Starý dům nebo Jen slova ... Haiku - Chci.cz ... . Dvojdomí - Básně, zápisky, haiku - Petr Mikeš. V nové básnické sbírce zůstává Petr Mikeš věrný lakonickým, sevřeným a výmluvným gnómicky lyrickým... Dvojdomí - Básně, zápisky, haiku. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 150,00 Cena bez DPH 136,36 Kč ... Objednávejte knihu Dvojdomí - Básně, zápisky, haiku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ce ... Haiku - Chci.cz ... . Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 150,00 Cena bez DPH 136,36 Kč ... Objednávejte knihu Dvojdomí - Básně, zápisky, haiku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Dvojdomí - Básně, zápisky, haiku-- autor: Mikeš Petr Čítanka pro 4. ročník základní školy-- autor: Juráčková I., Hubeňáková Lenka Humoresky-- autor: Placák Petr Lahodne s Ellou každý deň-- autor: Woodward Ella Dvojdomí - Básně, zápisky, haiku autor: Mikeš Petr Adieu Paris autor: Křivánek Vladimír Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami autor: Hlavatá Iveta Navigace předchozí slovo: » Gnome následující slovo: » gnómičnost slovo se nachází na stránce: G:36 Největší výběr za nejlepší ceny zboží Haiku v nejvyšší kvalitě. V době, která vsadila vše na líc, sázíme na rub. Rubem mnišské kapuce bývala leninka. Na rubu vydané faktury korektury básní. Rub, dobrý rub. Mikeš Petr - Dvojdomí - Básně, zápisky, haiku V nové básnické sbírce zůstává Petr Mikeš věrný lakonickým, sevřeným a výmluvným gnómicky lyrickým útvarům a miniaturám, jaké se pravidelně objevovaly v jeho předešlých básnických knihách Starý dům nebo Jen slova. Dvojdomí - Básně, zápisky, haiku autor: Mikeš Petr doporučená cena: 150 K ... Dvojdomí (Petr Mikeš) - 9788073191092 info o obchodu Knihkupectví Knihkup: dostupnost neznámá: 120 Kč Do obchodu www.knihkup.cz: Dvojdomí - Básně, zápisky, haiku - Petr Mikeš info o obchodu martinus.cz: dostupnost neznámá: 135 Kč Do obchodu www.martinus.cz: Dvojdomí info o obchodu Knihkupectví Barvič a Novotný: expedice do 3 ... Vnitřní svět Czesława Miłosze (1911-2004) se stával ozvučnou deskou světa v pohybu na pozadí celého dvacátého století, které v sobě ne...

INFORMACE

AUTOR
Petr Mikeš
DIMENZE
6,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvojdomí: Básně, zápisky, haiku.pdf

POPIS

V nové básnické sbírce zůstává Petr Mikeš věrný lakonickým, sevřeným a výmluvným gnómicky lyrickým útvarům a miniaturám, jaké se pravidelně objevovaly v jeho předešlých básnických knihách Starý dům nebo Jen slova. V nich i v Dvojdomí se rád uchyluje ke klasické formě haiku, která je pro jeho tvorbu příznačná. Soubor lyrických zápisků a poznámek má skutečně dvojdomý charakter. Obsahuje reflexi přítomnosti i nenávratně odplývajících minulých okamžiků, ale také básníkova dvojího domovského zázemí olomouckého a pražského a rovněž českého prostoru v konfrontaci s italským, který ztvárnil např. v knize Benátské iluminace předcházející tomuto svazku pokorné a tiché poezie.

Chcete si přečíst knihu?Dvojdomí: Básně, zápisky, haiku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Mikeš. Číst Dvojdomí: Básně, zápisky, haiku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY