Istanbul - Křižovatka cest: Jak se zachovat, jsou-li jen dvě špatné možnosti?

Istanbul - Křižovatka cest: Jak se zachovat, jsou-li jen dvě špatné možnosti? - Joseph Kanon | Dcparkrx.org

...tulov na sklade okamžite k odoslaniu. Nakupujte na knihyprekazdeho ... Kanon, Joseph - Istanbul - Křižovatka cest - 1. Podzemní ... ... .sk! Nakupujte knihy a učebnice za najnižšie ceny na Slovensku. Ušetrite až 50% oproti bežným kníhkupectvam. Ella Swings Lightly (Ella houpačky lehce) Písně; Gotta Be This or That (Bude to nebo ono) If I Were a Bell-10 (Kdybych byl zvon-10) Just You, Just Me-14 (Jen ty, jen já-14) Tam nás vykopli z letadla vzali jsme si zpět kufry. Posadili nás do autobusu a odvezli do náhradního resortu, kter ... Istanbul - Křižovatka cest - Kanon Joseph - knihkupectví ... ... . Posadili nás do autobusu a odvezli do náhradního resortu, který absolutně neodpovidal resortu, ve kterém jsme strávili dovolenou. Tam jsme se dvě hodiny checkovali, ráno jsme dvě hodiny čekali na informaci, ze náhradní let máme mít v 15 hod. Tudíž odjezd z resortu 12:30. Přestože pravda zůstává na věky pravdou a lež lží, přesvědčili jsme se, že někteří Slováci, snad jen z důvodu malé informovanost, neurčité, nevysvětlitelné, problémy s akceptací tohoto níže zveřejněného a dávno známého faktu. Češi sice rozumějí, ale někteří duševně nevyrovnaní rozkolníci, ze zištných i výše uvedených důvodů tvrdí, že tomu ... Kupte knihu Istanbul - Křižovatka cest - Joseph Kanon s 28% slevou v e-shopu za 107 Kč v knihkupectví Booktook.cz...

INFORMACE

AUTOR
Joseph Kanon
DIMENZE
10,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Istanbul - Křižovatka cest: Jak se zachovat, jsou-li jen dvě špatné možnosti?.pdf

POPIS

Těsně po druhé světové válce je Istanbul místem tajných spojenectví a spiknutí, zároveň jako křižovatka cest z východu na západ a obráceně nabízí nejlepší úkryt špionům, obchodníkům s informacemi, ale i zuboženým uprchlíkům. Američan Leon Bauer pracuje pro americkou tajnou službu. Když je uzavřen mír, Leon si pomalu začne balit, pak však dostane poslední úkol: Postarat se o špiona, kterého Američané potřebují dostat za hranice, a kterého by rádi získali i Rusové. Jakmile si ho Leon převezme, zjistí, že ho pronásledují dvě mocnosti, několik tajných služeb, turecká policie – a jeho vlastní svědomí. Navíc mu do života nečekaně vstoupí láska... Leon stojí před rozhodnutím: Je ochoten chránit život nemorálního člověka, za nějž převzal odpovědnost, za každou cenu?

Chcete si přečíst knihu?Istanbul - Křižovatka cest: Jak se zachovat, jsou-li jen dvě špatné možnosti? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joseph Kanon. Číst Istanbul - Křižovatka cest: Jak se zachovat, jsou-li jen dvě špatné možnosti? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY