Nejčistší rasa: Jak Severokorejci vidí sami sebe a proč je důležité to vědět

Nejčistší rasa: Jak Severokorejci vidí sami sebe a proč je důležité to vědět - Brian Reynolds Myers | Dcparkrx.org

...ow North Koreans See Themselves and Why It Matters ... důležitost - ABZ slovník českých synonym ... . (Přel. Nejčistší rasa - Jak Severokorejci vidí sami sebe a proč je důležité to vědět - B. R. Myers 14,05 ... To je jedna z najčastejších otázok rodičov, keď čakajú dieťa. Pri výbere autosedačky Vám pomôže ilustrovaná príručka. Celý článok > Nejčistší rasa - Jak Severokorejci vidí sami sebe a proč je důležité to vědět - B. R. Myers 14,05 ... Nejčistší rasa - Jak sever ... veni vidi vici - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . R. Myers 14,05 ... Nejčistší rasa - Jak severokorejci vidí sami sebe a proč je důležité to vědět. MEYERS B.R. Běžně 299 Kč 269 Kč . Není skladem. Info o knize. BizBooks. Putinovi agenti Jak ruští špioni kradou naše tajemství ... Kurs je jednosemestrální a je zakončen zkouškou. ... Myers, B. R. Nejčistší rasa: jak Severokorejci vidí sami sebe a proč je důležité to vědět. Praha: Ideál, 2013. Demick, Barbara. Nothing to envy: ordinary lives in North Korea. New York: Spiegel & Grau, 2010. Kurs je jednosemestrální a je zakončen zkouškou. ... Myers, B. R. Nejčistší rasa: jak Severokorejci vidí sami sebe a proč je důležité to vědět. Praha: Ideál, 2013. Demick, Barbara. Nothing to envy: ordinary lives in North Korea. New York: Spiegel & Grau, 2010. Americký odborník působící v Jižní Koreji Brian R. Myers, autor kontroverze vzbuzující knihy Nejčistší rasa: Jak Severokorejci vidí sami sebe a proč je důležité to vědět, rozděluje severokorejskou propagandu následovně: 1) vnitřní směr, jenž cílí na severokorejskou populaci a jenž je cizincům neznámý a ......

INFORMACE

AUTOR
Brian Reynolds Myers
DIMENZE
3,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejčistší rasa: Jak Severokorejci vidí sami sebe a proč je důležité to vědět.pdf

POPIS

V České republice vychází fundovaná publikace o Severní Koreji od známého amerického autora a odborníka na tuto oblast B.R. Myerse. Autor žije již několik let v jihokorejském Pusanu, kde taky přednáší na univerzitě. Brilantně napsaný text přináší nový pohled na režim v Severní Koreji a odhaluje skutečné příčiny, proč Severokorejci jednají tak, jak jednají. Autor jako představitel západního civilizačního okruhu a myšlení geniálním způsobem dešifruje způsob myšlení, příčiny jednání, hodnotový řebříček a cíle Severokorejských vládních špiček. Tento jedinečný přístup přináší mnohá odhalení a čtenáři tak umožnuje hlubší pochopení situace na Korejském poloostrovu. Součástítextu je 16 stránek barevných obrázků. Kniha obsahuje taky unikátní přílohu- "Soupis primárních a sekundárních knižních publikací týkajících se KLDR dostupných v českém jazyce" od Jaroslava Olši,jr., českého velvyslance v Soulu. Z Předmluvy: Pokud jde o Severní Koreu, ty nejdůležitější otázky se nekladou příliš často: Čemu Severokorejci věří? Jak vidí sami sebe a svět okolo? Ano, víme, že v zemi se uplatňuje kult osobnosti, ale to nám samo o sobě mnoho neříká. Kult osobnosti funguje i na Kubě, a přesto Castrův režim zastává ideologii, která se od té pchjongjangské velmi liší. Co je základem tak silně přehnané úcty k severokorejskému vůdci? Jaké je jeho poslání a údajný úděl jeho národa jako celku? Pochopit Korejskou lidově demokratickou republiku (KLDR), máme-li použít její formální název, je možné jedině za pomoci informací tohoto druhu. V této knize chci tedy vysvětlit vládnoucí severokorejskou ideologii či světonázor - tato slova používám zaměnitelně - a ukázat, jak vzdálená je komunismu, konfuciánství a také na odiv stavěnému učení čučche.

Chcete si přečíst knihu?Nejčistší rasa: Jak Severokorejci vidí sami sebe a proč je důležité to vědět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brian Reynolds Myers. Číst Nejčistší rasa: Jak Severokorejci vidí sami sebe a proč je důležité to vědět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY