Sekty a nová náboženství

Sekty a nová náboženství - David Bromley, | Dcparkrx.org

...na místě upozornit, že některé publikace uvedené v bibliografii jsou antikultovní a je třeba je ... Co jsou sekty a nová náboženství - seminární práce ... ... ... Nová náboženství a sekty (K problematice alternativní religiozity mládeže) Název anglicky: New Religions and sects: Autoři: LUŽNÝ, Dušan. Vydání: Praha, Nová náboženství a sekty, Extremismus, s. 1-16, Informativní materiál pro učitele, 1999. Nakladatel: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky Sekty a nová náboženství (e-kniha) - Douglas E. Cowan - Výzkum na poli sekt a nových náboženských hnutí postupuje mílovými kroky. Špičková ... Sekty a nová náboženská hnutí | Studijni-svet.cz ... . Cowan - Výzkum na poli sekt a nových náboženských hnutí postupuje mílovými kroky. Špičková práce světově známých a uznávaných odborníků Douglase Cowana a Davida Bromleyho shrnuje nejaktuálnější trendy v Sekty, kulty, mesiáši. Seriál o obskurních náboženských hnutích, ... Seriál Zatímco v 90. letech budily sekty a nová náboženská hnutí v Češích hrůzu, dnes jsou jim lhostejné ... z ukájení pudů udělal náboženství 14. srpna 2016 CHALOUPKA, Daniel. \textit{"Sekty a nová náboženství v ČR. Informovanost příslušníků Policie ČR o problematice sekt a nových náboženských směrů".} [online]. Brno, 2009 [cit. 2020-04-26]....

INFORMACE

AUTOR
David Bromley,
DIMENZE
6,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Sekty a nová náboženství.pdf

POPIS

Výzkum na poli sekt a nových náboženských hnutí postupuje mílovými kroky. Špičková práce světově známých a uznávaných odborníků Douglase Cowana a Davida Bromleyho shrnuje nejaktuálnější trendy v bádání a ve velmi koncentrované podobě vás seznámí s vývojem bádání v posledních letech.Na příkladech historického vývoje několika nejznámějších nových náboženských hnutí (např. hnutí Transcendentální meditace, u nás ještě málo známého společenství Ramthova škola osvícení a dalších) vás autoři provedou nejožehavějšími otázkami současných i dřívějších výzkumů a seznámí vás s aktuálním stavem odborné diskuse. Kniha je určena všem zájemcům o nová náboženská hnutí z řad laiků i odborníků, stejně tak i studentům religionistiky, teologie, psychologie, pedagogiky a příbuzných oborů.

Chcete si přečíst knihu?Sekty a nová náboženství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Bromley,. Číst Sekty a nová náboženství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY