Kodrcohlavy

Kodrcohlavy - Jiří Drška | Dcparkrx.org

...líží něco nového, a že to staré končí ... Autor - Drška - Jiří Drška | Knihy.ABZ.cz ... . Snažíme se přijít na to, co nás ček Objednávejte knihu Kodrcohlavy v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Kodrcohlavy Autor: Jiří Drška Fantastický příběh malého městečka a jeho volebního boje, do nějž nečekaně zasáhne vliv magie, je satirickým obrazem předvolebních dějů zcela všedních a nemagických. 0 hodnocení Kodrcohlavy 0. Pro hodnocení s ... Autor - Drška - Jiří Drška | Knihy.ABZ.cz ... . 0 hodnocení Kodrcohlavy 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Příběh ve zkratce zachycuje zmatky a nepokoje doby, ve které žijeme. Je to pokus o jeden z mnoha možných budoucích scénářů. Mnohý z nás cítí, že se blíží něco nového, a že to staré končí. Jiří Drška: Kodrcohlavy (PC 213,-) (6930800555) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Sci-fi / Fantasy Sci-fi Romány . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Sci-fi / Fantasy Sci-fi Romány . visibility. 1 z 1 . Jiří Drška: Kodrcohlavy (PC 213,-) shopping_cart. Nikdo nezakoupil . visibility. Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dívčí knihy Pohádky Básně, říkanky a písničky Sci-fi a fantasy pro děti Komiksy pro děti První čtení Pověsti, mýty a báje Kodrcohlavy Autor: Jiří Drška Fantastický příběh malého městečka a jeho volebního boje, do nějž nečekaně zasáhne vliv magie, je satirickým obrazem předvolebních dějů zcela všedních a nemagických. ... Menschlich in der Unmenschlichkeit. Kriegsimpressionen - Martin Stuppnig: Krátky popis: Kvalitní a levný produkt Menschlich in der Unmenschlichkeit.Kriegsimpressionen - Martin Stuppnig od výrobce Kava-Pech u nás najdete po slevě od 297 Kč : Obvyklá cena SRP2018/10 DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ 8v1 PHILIPS . Určeno pro značku TV: Philips Pro ostatní zařízení: Blu-ray přehrávač; DTV; DVD; DVR; SAT; Streamovací zařízení; videorekordér P...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Drška
DIMENZE
10,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Kodrcohlavy.pdf

POPIS

Příběh ve zkratce zachycuje zmatky a nepokoje doby, ve které žijeme. Je to pokus o jeden z mnoha možných budoucích scénářů. Mnohý z nás cítí, že se blíží něco nového, a že to staré končí. Snažíme se přijít na to, co nás čeká, co nám budoucnost přinese. Příběh, který kniha vypráví, se ještě nestal, ale při troše fantazie a možná i kouzel se stát může. A kdoví, snad se už i někde na Zemi začíná v nějaké podobě odehrávat.

Chcete si přečíst knihu?Kodrcohlavy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Drška. Číst Kodrcohlavy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY