Sto důležitých věcí, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte): Matematika všedního dne

Sto důležitých věcí, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte): Matematika všedního dne - John D. Barrow | Dcparkrx.org

...Barrow - Některé věci o světě můžeme pochopit jen prostřednictvím matematiky ... Barrow matematika levně | Mobilmania zboží ... ... | Nakladatelství Dokořán Sto důležitých věcí, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte) Autor: Barrow, John D. Nakladatel: Dokořán EAN: 9788073633486 ISBN: 978-80-7363-348-6 Překlad: Drahoš, Jaroslav Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21 cm Rok vydání: 2013 Zboží ze stejné kategorie - Sto důležitých věcí, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte) - Matematika všedního dne Project 3 Class Audio CD 2 An innovative, five-level beginner's course for young learners from the age of 10. Některé věci o světě můžeme pochopit jen prostřednictvím matematiky. Tato ... Sto důležitých věcí, které nevíte (a ani nevíte, že je ... ... . Některé věci o světě můžeme pochopit jen prostřednictvím matematiky. Tato knížka nabitá informacemi nám dá odpovědi na sto základních otázek týkajících se naší existence. Odhaluje spletité otázky, objasňuje hádanky, a vrhá světlo do tmavých koutů. Od vítězství v loterii, sázení na dostizích a úniku před medvědy, přes sport, Shakespeara, Google, teorii ... v knize Johna D. Barrowa Sto důležitých věcí, ...

INFORMACE

AUTOR
John D. Barrow
DIMENZE
9,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Sto důležitých věcí, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte): Matematika všedního dne.pdf

POPIS

Kniha profesora Barrowa, oblíbeného popularizátora moderní fyziky, autora bestselleru Teorie všeho. Některé věci o světě můžeme pochopit jen prostřednictvím matematiky. Tato knížka nabitá informacemi nám dá odpovědi na sto základních otázek týkajících se naší existence. Odhaluje spletité otázky, objasňuje hádanky, a vrhá světlo do tmavých koutů. Od vítězství v loterii, sázení na dostizích a úniku před medvědy, přes sport, Shakespeara, Google, teorii her, opilce, rozvodové vyrovnání k riskantnímu účetnictví, od chaosu do nekonečna... Na vše najdete odpovědi!

Chcete si přečíst knihu?Sto důležitých věcí, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte): Matematika všedního dne ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John D. Barrow. Číst Sto důležitých věcí, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte): Matematika všedního dne Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY