Finanční matematika v praxi

Finanční matematika v praxi - Martin Širůček, | Dcparkrx.org

...řízení osobních financí a v podnikové sféře ... Finanční matematika v praxi - Šoba Oldřich | Knihy Grada ... . Nejvýraznější... Finanční matematika v praxi. 5 % → 0,05. 10 % → 0,10. Kromě pojmu úroková sazba existuje ještě pojem úroková míra, který je s pojmem úroková . sazba často zaměňován. Rozdíl mezi pojmy úroková sazba a úroková míra není tolik významný, jako je tomu mezi pojmy úrok a úroková sazba. Rozdíl mezi úrokovou sazbou a ... Finance a finanční investování. Investicí ... Finanční matematika v praxi - Šoba Oldřich | Knihy Grada ... ... Finance a finanční investování. Investicí se obecně rozumí snížení současné spotřeby ve prospěch zvýšené spotřeby budoucí. Poskytnuté peněžní přebytky na peněžním a kapitálovém trhu se označují jako finanční investice.Je-li investice úspěšná, koupí investor v budoucnu více statků a služeb nebo prostředky reinvestuje. Publikace se komplexně věnuje klíčovým oblastem finanční matematiky používaným nejenom v podnikové sféře, ale i při řízení osobních financí. Finan...

INFORMACE

AUTOR
Martin Širůček,
DIMENZE
11,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Finanční matematika v praxi.pdf

POPIS

Kniha se komplexně a prakticky věnuje všem klíčovým oblastem finanční matematiky, používaným při řízení osobních financí a v podnikové sféře. Nejvýraznější změny nového vydání se týkají investic na dluhopisovém trhu, akciovém trhu a operací na měnovém trhu. Autoři reflektují aktuální dění na trzích a vysvětlují jeho důsledky pro investory. Všechna témata finanční matematiky jsou v knize vysvětlena na praktických příkladech a ukázkách. Každá kapitola je navíc doplněna o výukové video, které je volně ke shlédnutí na internetu. Základní výhodou knihy je velká srozumitelnost a praktičnost. Ocení ji každý, kdo chce finanční matematiku používat ve svůj prospěch, ať už v podnikové praxi nebo v osobním životě, například studenti vysokých škol ekonomického zaměření, investoři a pracovníci finančních institucí a podnikové sféry.

Chcete si přečíst knihu?Finanční matematika v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Širůček,. Číst Finanční matematika v praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY