Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu

Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu - Pavel Tigrid | Dcparkrx.org

...odce inteligentní ženy po vlastním osudu Autor: Tigrid, Pavel Nakladatel: XYZ EAN: 9788073887568 ISBN: 978-80-7388-756-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 320 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2013 Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu je kniha českého exilového spisovatele Pavla Tigrida z roku 1988 ... Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu (Book ... ... .Její první vydání vyšlo v Torontu ve vydavatelství Sixty-Eight Publishers, druhé pak po sametové revoluci v Praze, s dovětkem autora, roku 1990.. Obsah knihy. Kniha je záznamem fiktivního rozhovoru vypravěče s mladou ženou Lucií, kteří náhodou tráví ... Title: Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu - Pavel Tigrid epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 9:49:15 AM Kniha "Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu" spisovatele a bývalého ... Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu (Book ... ... .. Obsah knihy. Kniha je záznamem fiktivního rozhovoru vypravěče s mladou ženou Lucií, kteří náhodou tráví ... Title: Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu - Pavel Tigrid epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 9:49:15 AM Kniha "Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu" spisovatele a bývalého ministra kultury Pavla Tigrida vyšla poprvé v torontském exilovém nakladatelství Sixty-Eight Publishers v roce 1988. Nakladatelství Academia připravilo reedici toho titulu...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Tigrid
DIMENZE
12,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu.pdf

POPIS

Po třináct večerů se setkává mladá žena Lucie, která přicestovala k Jaderskému moři na dovolenou z totalitního Československa, s vypravěčem knihy, mužem, který žije v emigraci v Paříži. Kniha je záznamem fiktivního rozhovoru o politických a sociálních poměrech v komunistickém Československu, ale dotýká se i dějinných momentů předcházejících. Lucie se konečně dozvídá více o politických procesech, stalinských čistkách, o pražském jaru 1968, ale i o okolnostech Mnichovské dohody z roku 1938 a dalších událostech, které zůstaly kvůli cenzuře skryty. Na otázku, zda se vrátit zpátky do nesvobodného Československa, si však již musí odpovědět sama.

Chcete si přečíst knihu?Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Tigrid. Číst Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY