Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk

Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk - Eva Machková (ed.) | Dcparkrx.org

...ých oborech ZUŠ a střediscích volného času ... Dramatická výchova - unikátní PROSTOR PRO UČITELE ... ... . Publikace obsahuje výběr z dramatickovýchovných projektů určených dětem od 6 do 11 let, vhodných pro práci v ZŠ i v literárně dramatických oborech ZUŠ a střediscích volného času. Mohou být také inspirací pro práci center tvořivé dramatiky, která nabízejí projekty školám, nebo se stát součástí animační práce muzeí a galerií. Kniha Projekty dramatické výchovy pro starš ... Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk ... . Kniha Projekty dramatické výchovy pro starší školní věk:Publikace obsahuje výběr z dramatickovýchovných projektů určených dětem od 11 do 15 let, vhodných pro práci v základních školách i v literárně dramatických oborech základních uměleckých škol a střediscích volného času (DDM). Úvod do studia dramatické výchovy 2007; Metodika dramatické výchovy 2011; Jak se učí dramatická výchova 2007; Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky 2012; Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk 2013; všech 12 knih autora. Kniha Projekty dramatické výchovy pro starší školní věk je v Vydala několik publikací: Dětské divadlo 1 a 2, Základy dramatické výchovy, Metodika dramatické výchovy, Úvod od studia dramatické výchovy, Volba literární látky pro dramatickou výchovu, Jak se učí dramatická výchova. V Portálu vyšla její kniha Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky (2011). Vydala několik publikací: Dětské divadlo 1 a 2, Základy dramatické výchovy, Metodika dramatické výchovy, Úvod od studia dramatické výchovy, Volba literární látky pro dramatickou výchovu, Jak se učí dramatická výchova. V Portálu vyšla její kniha Projekty dramatické výchovy pro středoškoláky (2011). Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk za 325 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz Publikace z oblasti dramatické výchovy pro mladší školní věk přináší projekty tvořivé dramatiky s metodickými poznámkami i komentáři didaktického a dramaturgického charakteru. Publikace obsahuje výběr z dramatickovýchovných projektů určených dětem od 6 do 11 let, vhodných pro práci v ZŠ i v literárně dramatických oborech ZUŠ a střediscích volného času. Mohou být také inspirací pro práci center tvořivé dramatiky, která nabízejí projekty šk ......

INFORMACE

AUTOR
Eva Machková (ed.)
DIMENZE
10,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk.pdf

POPIS

Publikace obsahuje výběr z dramatickovýchovných projektů určených dětem od 6 do 11 let, vhodných pro práci v ZŠ i v literárně dramatických oborech ZUŠ a střediscích volného času. Mohou být také inspirací pro práci center tvořivé dramatiky, která nabízejí projekty školám, nebo se stát součástí animační práce muzeí a galerií. Projekty vycházejí z praxe posluchačů, v některých případech absolventů katedry výchovné dramatiky DAMU Praha. Vznikly jako samostatné absolventské projekty nebo jako skupinové projekty v rámci výuky didaktiky oboru i v praxi. Všechny navrhované projekty s výjimkou jednoho byly v praxi realizovány. Projekty obsahují metodické poznámky a další komentáře didaktického a dramaturgického charakteru. Jsou doplněny fotografiemi z realizace i obrazovým materiálem, který byl použit v průběhu práce, literárními texty a dalšími přílohami.

Chcete si přečíst knihu?Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Machková (ed.). Číst Projekty dramatické výchovy pro mladší školní věk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY