Slavnost Johna Saturnalla

Slavnost Johna Saturnalla - Lawrence Norfolk | Dcparkrx.org

...uje Anglii 17. století jinak než většina historických próz ... Slavnost Johna Saturnalla (Lawrence Norfolk) | Detail ... ... . Cromwellův státní a náboženský převrat sledujeme ze závětří kuchyně venkovského panství, odkud nás občanská válka spolu s hrdinou Johnem Saturnallem nejprve musí vytáhnout. Všechny informace o produktu Kniha Slavnost Johna Saturnalla - Lawrence Norfolk, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Slavnost Johna Saturnalla - Lawrence Norfolk. Slavnost Johna Saturnalla . Lawrence Norfolk; Lawrence Norfolk ... Slavnost Johna Saturnalla (Lawrence Norfolk) | Detail ... ... . Slavnost Johna Saturnalla . Lawrence Norfolk; Lawrence Norfolk . 0,0 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Romány. Všetky knihy autora . Argo, 2013. Na sklade. 5 hodín čítania. Vydavateľstvo Argo, 2013. Preklad. Dominika Křesťanová; Román odehrávající se v 17. století vypráví životní příběh nejlepšího kuchaře ... Slavnost Johna Saturnalla Autor: Norfolk, Lawrence Nakladatel: Argo EAN: 9788025707890 ISBN: 978-80-257-0789- Překlad: Křesťanová, Dominika Popis: 1× kniha, vázaná, 372 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2013 Slavnost Johna Saturnalla od 13,24 € z ponuky 7 e-shopov Porovnajte ceny a parametre Slavnost Johna Saturnalla na Pricemanii a ušetrite až do 60 %! Kniha Slavnost Johna Saturnalla(Lawrence Norfolk) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) O čem je kniha Slavnost Johna Saturnalla? Román odehrávající se v 17. století vypráví životní příběh nejlepšího kuchaře tehdejšího světa, Johna Saturnalla, jehož příjmení odkazuje k slavnostnímu rituálu antických saturnálií, který jeho předkové tajně organizovali v předchozích staletích. Slavnost Johna Saturnalla Autor Lawrence Norfolk. Román odehrávající se v 17. století vypráví životní příběh nejlepšího kuchaře tehdejšího světa, Johna Saturnalla, jehož příjmení odkazuje k slavnostnímu rituálu antických saturnálií, který jeho předkové tajně organizovali v předch ... L. Norfolk: Slavnost Johna Saturnalla. Román odehrávající se v 17. století vypráví životní příběh nejlepšího kuchaře tehdejšího světa, Johna ... Román odehrávající se v 17. století vypráví životní příběh nejlepšího kuchaře tehdejšího světa, Johna Saturnalla, jehož příjmení odkazuje k slavnostnímu rituálu antických saturnálií, který jeho... Dlouho očekávaný román Slavnost Johna Saturnalla uznávaného autora nám ukazuje Anglii 17. století jinak než většina historických próz. Cromwellův státní a náboženský převrat sledujeme ze závětří kuchyně venkovského panství, odkud ...

INFORMACE

AUTOR
Lawrence Norfolk
DIMENZE
3,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Slavnost Johna Saturnalla.pdf

POPIS

Dlouho očekávaný román Slavnost Johna Saturnalla uznávaného autora nám ukazuje Anglii 17. století jinak než většina historických próz. Cromwellův státní a náboženský převrat sledujeme ze závětří kuchyně venkovského panství, odkud nás občanská válka spolu s hrdinou Johnem Saturnallem nejprve musí vytáhnout. A jestliže každá válka jednou skončí a je zase lépe, to, co nekončí, je jídlo, hostiny a slavnosti všeho druhu. Dokud nepřijde hladomor, prožíváme s Johnem nejen nerovný milostný vztah ke šlechtické dcerce Lukrécii, ale především se až „obžerně“ paseme na roztodivných, někdy až šílených laskominách barokní gastronomie. Lawrence Norfolk je českým čtenářům známý jako autor rozsáhlých, vynalézavě vyprávěných historických próz Lemprierův slovník a Papežův nosorožec, ověnčených řadou literárnách cen. Na každý jeho nový opus se těší kritika i široké čtenářské vrstvy a ne nadarmo bývá pro svou neuvěřitelně širokou slovní zásobu veleben jako novodobý James Joyce, přestože jeho jazyk je tradiční a přístupný a jeho romány vycházejí z tradic velkých anglických vypravěčů minulosti.

Chcete si přečíst knihu?Slavnost Johna Saturnalla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lawrence Norfolk. Číst Slavnost Johna Saturnalla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY