Šachovnice královny

Šachovnice královny - Yann Kerlau | Dcparkrx.org

...m stavět k odpovědnosti, k vládě a k národu, ale také k lásce - láska není láskou, nýbrž politickým rozhodnutím ... Šachovnice královny - bazar | Databáze knih ... . Její slovo je zákon. Pouhým pohledem uděluje milost i odsuzuje k smrti. Švédská královna Kristýna se narodila proto, aby vládla. Jako jedna z nejzajímavějších a také nejkontroverznějších panovnic evropských dějin však musela řešit ošemetné dilema: poslechnout hlas srdce a konvertovat ke katolicismu, ovšem za cenu ztráty koruny a nuceného odchodu ze země, anebo přijmout osud panovnice protestantského Švédska, k němuž byla předurčena ... Šachovnice královny Autor: Kerlau, Yann Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024237800 ISBN: 978-80-242-3780- Překlad: B ... Šachovnice královny - bazar | Databáze knih ... ... Šachovnice královny Autor: Kerlau, Yann Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024237800 ISBN: 978-80-242-3780- Překlad: Belisová, Šárka Popis: 1× kniha, vázaná, 448 stran, česky Rozměry: 15 × 23 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Šachovnice královny, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Šachovnice královny. Šachovnice královny/ Yann Kerlau; Šachovnice královny/ Yann Kerlau. Švédská královna Kristýna se narodila proto, aby vládla. Jako jedna z nejzajímavějších a také nejkontroverznějších panovnic evropských … Kniha: Šachovnice královny - Yann Kerlau. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Šachovnice královny není kniha, ke které bych se někdy cht...

INFORMACE

AUTOR
Yann Kerlau
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Šachovnice královny.pdf

POPIS

Švédská královna Kristýna se narodila proto, aby vládla. Jako jedna z nejzajímavějších a také nejkontroverznějších panovnic evropských dějin však musela řešit ošemetné dilema: poslechnout hlas srdce a konvertovat ke katolicismu, ovšem za cenu ztráty koruny a nuceného odchodu ze země, anebo přijmout osud panovnice protestantského Švédska, k němuž byla předurčena, a nikdy se nezbavit neklidu života sešněrovaného společenskými konvencemi. Velká milovnice umění zakotví v Římě a je vystavena nejednomu pokušení; s podporou Vatikánu může být dál důležitou figurkou na politické šachovnici Evropy, avšak zároveň čelí nástrahám pozemského života. V jejím nitru smrtelníka předurčeného k hvězdným cílům se odehrává svár světských pokušení a nejvyšších ambicí, vášně a pomsty. Strhující příběh.

Chcete si přečíst knihu?Šachovnice královny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yann Kerlau. Číst Šachovnice královny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY