Příšerná parta je zpět: Monster High 4

Příšerná parta je zpět: Monster High 4 - Lisi Harrison | Dcparkrx.org

...a: Lisi Harrisonová - Příšerná parta je zpět (Monster High #4) -Coo Boo - vyšlo 21 ... Monster High 4 - Příšerná parta je zpět (Lisi Harrison ... ... . ledna: Michael Grant - BZRK (BZRK #1) - Coo Boo - vyšlo 21. ledna: Wulf Dorn - Mrazivé ticho - Knižní klub - vyšlo Monster High je zbrusu nová série o střední škole, lásce a odlišnostech, říznutá trochu hororovým motivem. Ale vlastně se není čeho bát. SOV, neboli Sabotéři obvyklých vlastnosti (či chcete-li monstra a příšery) se snaží zapadnout a být nenápadní. ... Monster High 4 Příšerná parta je zpět ... Proboha, to je ale směšné! A hlav ... Monster High (CZ): Příšerná parta je zpět - Lisi Harrison ... ... . ... Monster High 4 Příšerná parta je zpět ... Proboha, to je ale směšné! A hlavně nebezpečné… Další tituly z řady Monster High vyšly: Monster High S příšerami v jedné lavici Monster High 3 Kde je vlk, tam je hra Monster High 4 Příšerná parta je zpět ... Další tituly z řady Monster High vyšly: Monster High S příšerami v jedné lavici Monster High 2 Můj soused Ghúl Monster High 4 Příšerná parta je zpět Sdílet 0. kategorie Knihy » Dětská literatura » Knihy pro mláde ž » Fantasy, sci-fi, horor pro ... Monster High 4 - Příšerná parta je zpět 249 Kč 179 Kč plně bez DPH. Zpět na knihy Další kniha. Monster High 1 249 K č 179 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Lisi Harrison
DIMENZE
11,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Příšerná parta je zpět: Monster High 4.pdf

POPIS

SOVáci jsou volní a Drakulaura s pýchou cení svoje tesáky. Ale její táta, slovutný pan D., ji poctí návštěvou a pak jde všechno z kopce. Ale Lala se nehodlá vzdát, a tak když se dozví o fantastické soutěži, ve které vítězná škola získá špičákovou šanci v mezinárodní kampani, rozhodne se do toho pořádně zakousnout. Z obyčejné šarvátky otec versus dcera se vyvine bitva o Salem a všechny studenty. SOVáky i normáky. A jak to dopadne? Přečtěte si to!

Chcete si přečíst knihu?Příšerná parta je zpět: Monster High 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisi Harrison. Číst Příšerná parta je zpět: Monster High 4 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY