Studny

Studny - Zdeněk Zelinka | Dcparkrx.org

...skupinou zákazníků jsou převážně majitelé chat, rodinných domů a jiných komerčně využívaných objektů ... Herold studny - hloubení studny, čistění studny, kopání ... ... . Zaměřujeme se převážně na vrtné práce v oblasti hydrogeologie a realizaci vrtů pro tepelná čerpadla. Studny vrtáme celoročně Rychlé provedení (samotná realizace trvá maximálně 2 dny), Garance stálého přítoku - vrtaná studna je hlubší, čerpá vodu z pramene - nelze tak snadno znečistit a současně jí bude dostatek i v případě sucha Vrtané studny Průzkumné vrty Antonín Doseděl. Antonín Doseděl. Adresa. Uhřičice 206 752 01 Kojetín okres Přerov. Jsme plátci DPH. Kontakty. [email protected] ... Pension U Studny, Harrachov, Czech Republic - Booking.com ... . Antonín Doseděl. Adresa. Uhřičice 206 752 01 Kojetín okres Přerov. Jsme plátci DPH. Kontakty. [email protected] CZ: +420 602 845 548, +420 723 167 611 SK: +421 908 475 766....

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Zelinka
DIMENZE
4,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Studny.pdf

POPIS

Kniha je určena všem, kteří si chtějí u svého domu, chaty či chalupy vybudovat vlastní studnu. Přehledná příručka provede čtenáře problematikou povolení stavby i stavbou samotnou. Popisuje základní typy zdrojů pitné vody, jejich výhody i nevýhody a nezapomíná ani na způsoby hledání pramene či výběr vhodného čerpadla. Publikace vás také seznámí se souvisejícími platnými zákony, vyhláškami a normami, jimiž je třeba se při stavbě studní řídit. Kapitola otázek a odpovědí vám rychle poradí s případnými problémy.

Chcete si přečíst knihu?Studny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Zelinka. Číst Studny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY