Berounsko, Kladensko, Rakovnicko: Historická sídla Středočeského kraje 2.

Berounsko, Kladensko, Rakovnicko: Historická sídla Středočeského kraje 2. - Vratislav Košťál, | Dcparkrx.org

...ZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME ... Poznejte historická sídla středních Čech, zavede vás k nim ... ... .cz. Mělnicko, Mladoboleslavsko, Nymbursko . Čtenáři se dostává do rukou první díl šestidílné ediční řady Historická sídla Středočeského kraje, podrobně mapující a dokumentující hrady, zámky a tvrze v sousedících regionech Mělnicka, Mladoboleslavska a Nymburska. historická sídlA střEdočEského krAjE (3) ... která v budoucnu má vykrýt území všech okresů Střed ... Poznejte historická sídla středních Čech, zavede vás k nim ... ... .. která v budoucnu má vykrýt území všech okresů Středočeského kraje, budou mít tzv. dvojí záběr. ... bErounsko klAdEnsko rAkoVnicko. Ekonomika Středočeského kraje v 5.pětiletce Stř.nakl. Příbramsko, historická sídla středočeského kraje Berristr a Principal A.Novotná O vzniku a historii JZD Sedlčany 12+f Přehled národních kulturních památek revolučního a dělnického hnutí ČSR Jiří Beneš Pravda o Slezku ČSAV v Ostravě OC 102+f HKK Jar.Štrait 140+f ......

INFORMACE

AUTOR
Vratislav Košťál,
DIMENZE
9,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Berounsko, Kladensko, Rakovnicko: Historická sídla Středočeského kraje 2..pdf

POPIS

Čtenáři se dostává do rukou druhý díl šestidílné ediční řady Historická sídla Středočeského kraje, který podrobně mapuje a dokumentuje hrady, zámky a tvrze v regionech Berounska, Kladenska a Rakovnicka. Kniha je opět vybavena mnoha unikátními černobílými fotografiemi a přináší, stejně jako díl první, zcela nový pohled na místní historické objekty, některé velmi cenné, jiné skromnější, které jsou však všechny dokladem působení, péče a umu minulých panovnických a šlechtických elit.<br. Publikace je připravena zaujmout milovníky historie, obyvatele daných regionů, kteří se chtějí o svém kraji dozvědět víc, ale také turisty, pro které se chce a může stát pozvánkou do mnohdy opomíjených míst, jež dnes neprávem stojí ve stínu Prahy, ale přitom mají také co zajímavého nabídnout. Čtenář v knize nalezne vzájemně propojené informace jak o samotných historických objektech a sídlech, tak o pověstech, které se o nich tradují, nebo o slavných a známých osobnostech, které zde působily. Zaznamenány jsou však i přírodní krásy, technické vymoženosti a další zajímavosti. Na knize spolupracovali současní vlastníci zdejších hradů, zámků a tvrzí, a to nejen tím, že poskytli historické i aktuální fotografie, ale také vlastní texty, které jsou nesmírně cenné jako svědectví, díky němuž lze nahlédnout za oponu náročné údržby těchto objektů. Pro milovníky a fanoušky české historie a architektury, pro ty, kdo chtějí vědět více o tom, kde se vlastně narodili!

Chcete si přečíst knihu?Berounsko, Kladensko, Rakovnicko: Historická sídla Středočeského kraje 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vratislav Košťál,. Číst Berounsko, Kladensko, Rakovnicko: Historická sídla Středočeského kraje 2. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY