Management cestovních kanceláří a agentur

Management cestovních kanceláří a agentur - Milan Kittner, | Dcparkrx.org

...turismu, tak pracovníkům CK a agentur. První č SACKA sa dištancuje od názorov p ... Cestovní kanceláře nabízejí za letní dovolené hlavně ... ... . Fellnera ( CK BUBO) 10.3.2020 Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr nesúhlasí s vyjadreniami majiteľa CK BUBO pána Fellnera na ... management cestovních kanceláří plánování organizování mapa procesů řízení kvality Obsah: 1. Vymezení cestovních kanceláří a agentur a jejich funkce. Historický vývoj a typologie cestovních kanceláří. 4 1.1 Vymezení CK, CA a j ... Management cestovních kanceláří a agentur | Knihy Grada ... . Historický vývoj a typologie cestovních kanceláří. 4 1.1 Vymezení CK, CA a jejich funkce 4 1.2 Historický vývoj CK a CA dle učebnice 8 1.3 Typologie CK 10 Od ostatních cestovních agentur se liší v tom, jak funguje. Jde o takovou heureku mezi zájezdy, i protože si na tomto portále zájezd nekoupíte. Je totiž agregátorem nabídek cestovních kanceláří a z ceny zájezdu tedy neplatíte žádnou provizi. Management cestovních kanceláří a agentur Obsah O autorech 9 Úvod 11 1 Právní aspekty činnosti cestovních kanceláří a agentur 13 1.1 Cestovní kanceláře a agentury, zájezdová činnost 13 1.1.1 Základní pojmy 13 1.1.2 Historický vývoj cestovních kanceláří a agentur 14 6. Postavení cestovních kanceláří a cestovních agentur na trhu cestovního ruchu, vývoj. 7. Předmět činnosti cestovní kanceláře a cestovní agentury. 8. Charakteristika produktu cestovní kanceláře a cestovní agentury, specifika. 9. Struktura produktu cestovní agentury a jeho zajištění. Management cestovních kanceláří a agentur; Autor: Palatková Monika, Mráčková Eva, Kittner Milan, Kašťák Ondřej, Šesták Josef; Nakladatelství: Grada Publishing a.s.; ISBN: 9788024737515 Management cestovních kanceláří a agentur - Burza učebnic Management cestovních kanceláří a agentur - Monika Palatková, Eva Mráčková, Milan Kittner, Ondřej Kašťák, Josef Šesták . Na trhu ojedinělá publikace se soustředí na tři klíčové oblasti spojené s management cestovních kanceláří a agentur. Je určena jak studentům turismu, tak pracovníkům CK a agentur. Na trhu ojedinělá publikace se soustředí na tři klíčové oblasti spojené s management cestovních kanceláří a agentur. Je určena jak studentům turismu, tak pracovníkům CK a agentur. První část knihy se věnuje legislativní úpravě činnosti cestovních kanceláří a agentur, a to i v návaznosti na legislativu evropskou ... Management cestovních kanceláří a agentur 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Například, pokud prodáváte ubytovací služby v jiných členských státech (nebo třetích zemích), jedná se o služby, u kterých se místo plnění stanoví dle § 10 zákona o DPH, tedy zřejmě mimo tuzemsko, poskytování takových služeb není předmětem české DPH.Budete ovšem zřejmě povinni při uplatnění daně z přidané hodnoty, popřípadě v souvislosti s ......

INFORMACE

AUTOR
Milan Kittner,
DIMENZE
5,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Management cestovních kanceláří a agentur.pdf

POPIS

Na trhu ojedinělá publikace se soustředí na čtyři klíčové oblasti spojené s managementem cestovních kanceláří a agentur. Je určena jak studentům turismu, tak pracovníkům cestovních kanceláří a agentur. První část knihy se věnuje legislativní úpravě činnosti cestovních kanceláří a agentur, a to i v návaznosti na legislativu evropskou, zejména pokud jde o ochranu spotřebitele. Druhá část je zaměřena na teoretická východiska a funkční pojetí managementu aplikovaného na cestovní kancelář. Procesní řízení cestovní kanceláře a agentury je předmětem třetí části a soustředí se na proces nákupu služeb, jejich kompletaci, stanovení ceny, distribuci i komunikační podporu. Sestavení základního podnikatelského plánu cestovní kanceláře je prezentováno v kapitole čtvrté ve formě případové studie. Publikace je doplněna příklady z praxe.

Chcete si přečíst knihu?Management cestovních kanceláří a agentur ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Kittner,. Číst Management cestovních kanceláří a agentur Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY