A bůh si zastřel tvář

A bůh si zastřel tvář - Ladislav Muška | Dcparkrx.org

...kých vojsk. ... Kniha A bůh si zastřel tvář ... Vážení truchlící a ostatní hosté Ladislav Muška ... ... . Přidat komentář. Mijagi. 2 14.02.2019. Můžete si svůj život plánovat individuálně, jak chcete, ale v posledku stejně žijete ve společenství ostatních lidí (partneři, děti, kolegové z práce), a tak do jisté míry záleží i na tom, koho z nich si ve svém příběhu života pustíte či ... A bůh si zastřel tvář - Muška Ladislav - Jde o román z dnešní doby, vyprávěný ve dvou rovinách. První - dva bezdomovci žijí v kráteru po v ... A bůh si zastřel tvář Ladislav Muška | Knihkupectví Daniela ... . První - dva bezdomovci žijí v kráteru po výbuchu v bývalé kokosárně v Ústí nad Labem, památce na pobyt sovětských vojsk. Druhý pohled, který se neustále p Jde o román z dnešní doby, vyprávěný ve dvou rovinách. První - dva bezdomovci žijí v kráteru po výbuchu v bývalé kokosárně v Ústí nad Labem, památce na pobyt sovětských vojsk. Druhý pohled, který se neustále prolíná s prvním - je pohled vězně a bezdomovce na minulé štěstí mladého úspěšného muže, sama sebe. Pracoval v bance a odhalil podvodníky. Trest ze ... O čem je kniha A bůh si zastřel tvář? Jde o román z dnešní doby, vyprávěný ve dvou rovinách. První - dva bezdomovci žijí v kráteru po výbuchu v bývalé kokosárně v Ústí nad Labem, památce na pobyt sovětských vojsk. Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ - A bůh si zastřel tvář je jméno novinky ústeckého spisovatele, autora románů i povídek Ladislava Mušky (84). Zkusil už řadu povolání, většinu z nich, i svých zálib, již v tvorbě skvěle zúročil. Jen naštěstí nebyl bezdomovcem, o nichž nová kniha je. Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ - A bůh si zastřel tvář je jméno novinky ústeckého spisovatele, autora románů i povídek Ladislava Mušky (84). Zkusil už řadu povolání, většinu z nich, i svých zálib, již v tvorbě skvěle zúročil. Jen naštěstí nebyl...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Muška
DIMENZE
10,90 MB
NÁZEV SOUBORU
A bůh si zastřel tvář.pdf

POPIS

Jde o román z dnešní doby, vyprávěný ve dvou rovinách. První - dva bezdomovci žijí v kráteru po výbuchu v bývalé kokosárně v Ústí nad Labem, památce na pobyt sovětských vojsk. Druhý pohled, který se neustále prolíná s prvním -je pohled vězně a bezdomovce na minulé štěstí mladého úspěšného muže, sama sebe. Pracoval v bance aodhalil podvodníky. Trest ze strany mocných se dostavil hned - vzali mu svobodu, falešně ho obvinili. Odklidili ho do vězení. Žena, dítě,kariéra, to vše ztratil. Veškeré sny, veškeré iluze. Kromě holého života vše. A když byl omilostněn a mohl se vrátit do normálního života, stačilo málo a on se stal bezdomovcem.

Chcete si přečíst knihu?A bůh si zastřel tvář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Muška. Číst A bůh si zastřel tvář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY