Železné srdce: Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu

Železné srdce: Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu - Kyle Garlett | Dcparkrx.org

... k železnému muži triatlonu Autor: Kyle Garlett Životní příběh amerického sportovce a sportovního novináře, kterému čtyřikrát diagnostikovali rakovinu, transplantovali srdce a voperovali dva nové klouby ... Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k ... ... . Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu-- autor: Garlett Kyle Komentáře ke slovu triatlon » přidat nový komentář Knižní Klub Fousek Josef: Od srdce . Kniha Od srdce představuje autora Josefa Fouska v jiném světle, než jak jsme jej dosud znali.Oproti minulým knihám, které zčásti byly naplněny optimismem a humorem, předkládá autor sbírku fejetonů, bás ... Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k ... ... . Kniha Od srdce představuje autora Josefa Fouska v jiném světle, než jak jsme jej dosud znali.Oproti minulým knihám, které zčásti byly naplněny optimismem a humorem, předkládá autor sbírku fejetonů, básní, textů, které vznikaly celou řadu let (1965-2016). Kniha: Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu(Kyle Garlett) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ... Kyle Garlett Železné srdce: Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu Káťa Líbezná, kovbojská princezna Marci Peschkeová pdf Křišťálové sféry: To nejlepší z Ikarie Ve svém pozoruhodném autobiografickém díle „Železné srdce: od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu" (Heart of Iron: My Journey from Transplant Patient to Ironman Triathlete, 2011) provází čtenáře vlastním nelehkým životem pacienta s čtyřikrát diagnostikovanou rakovinou (poprvé mu byla ... Královna triatlonu o cestě za vítězstvím a novým životem Než se na triatlonové scéně objevila Chrissie Wellingtonová, vládla tomuto odvětví jiná žena - Natascha Badmannová, skutečná první dáma ironmanu. ... Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu ... Štefánik Muž železné vůle (978-80-87431-56-6) Cena 266 Kč Detail Kniha - autor Jozef Banáš, 460 stran, česky, Pevná s přebalem matná Štefánik byl velikán nejen pro Slováky, ale i pro Čechy a Francouze. Ve svém pozoruhodném autobiografickém díle „Železné srdce: od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu" provází čtenáře vlastním nelehkým životem pacienta s čtyřikrát diagnostikovanou rakovinou (poprvé mu byla diagnostikována... Využite plošnú zľavu vo výške 50% na cca 28 000 titulov z našej ponuky - beletria, odborné knihy a učebnice, príručky k vašim záľubám, detské knihy, cudzojazyčná literatúra, časopisy, CD, DVD... Náš malý príspevok do boja proti nude v rámci núdzového stavu. Autorka ve své knize popisuje ohromnou výzvu, kterou pro ni představuje boj s duševní chorobou. Tato autobiografie je však hluboce optimistická. Autorka více než dobře ví, jaké to je být opravdu šílená, tedy věřit, že vaše myšlenky dokážou zabíjet, že vaši blízcí jsou podvodníci, kteří se proti v...

INFORMACE

AUTOR
Kyle Garlett
DIMENZE
10,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Železné srdce: Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu.pdf

POPIS

Kyle Garlett je americký sportovní novinář, televizní sportovní komentátor, světoznámý lektor a úspěšný autor tří knih, žijící v Kalifornii. Ve svém pozoruhodném autobiografickém díle „Železné srdce: od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu“ (Heart of Iron: My Journey from Transplant Patient to Ironman Triathlete, 2011) provází čtenáře vlastním nelehkým životem pacienta s čtyřikrát diagnostikovanou rakovinou (poprvé mu byla diagnostikována Hodgkinova choroba v jeho osmnácti letech v roce 1989, naposledy leukémie v roce 1997), pacienta s totální kloubní náhradou (kyčel a rameno) a pacienta s transplantovaným srdcem (nové srdce mu bylo voperováno v roce 2006) i svojí současnou, téměř neuvěřitelnou kariérou plavce (zlatá medaile ve volném stylu na 100 metrů na U.S. Transplant Games v roce 2008), triatlonisty (Lavaman Triathlon v roce 2008 a 2009, Vineman 70.3 v roce 2009, Utah Half-Ironman v roce 2009) a dvojnásobného účastníka největší sportovní soutěže na této planetě, havajského Ironmana (v roce 2009 a 2010). Kniha je fascinujícím dokladem o síle lidského ducha, odvahy a nezlomné vůle..

Chcete si přečíst knihu?Železné srdce: Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kyle Garlett. Číst Železné srdce: Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY