Všechno, nebo nic: Transmetropolitan 7

Všechno, nebo nic: Transmetropolitan 7 - Warren Ellis, | Dcparkrx.org

...tropolitan od komiksové superstar Warrena Ellise přituhuje ... Transmetropolitan 7 - Všechno, nebo nic: Warren Ellis ... ... . Starý dobrý sjetý novinář s dvoubarevnými brýlemi na nose má ale v rukávu pár nabroušených es. Transmetropolitan 7 - Všechno nebo nic - Robertson Darick Ellis Warren, Spider bojuje se světem, který se zbláznil Zuřivý reportér Spider Jerusalem přišel o práci, o bankovní účet i o apartmán. Což ho staví do ideální pozice pro to, > Transmetropolitan 7 ×-16% sleva. Kniha: Transmetropolitan 7 Autor: Warren Ellis; Darick Rob ... Transmetropolitan 7 - Všechno, nebo nic: Warren Ellis ... ... . Kniha: Transmetropolitan 7 Autor: Warren Ellis; Darick Robertson Podtitul: Všechno nebo nic. Bizarní, antiutopický komiks, jehož hrdinou je pološílený žurnalista ve zcela šíleném světě fantastických technologií a života bez jakéhokoli smyslu. Sedmý díl. PRAVDA ... Transmetropolitan 7 - Všechno nebo nic . Spider bojuje se světem, který se zbláznil Zuřivý reportér Spider Jerusalem přišel o práci, o bankovní účet i o apartmán. Což ho staví do ideální pozice pro to, aby začal budovat plán n...

INFORMACE

AUTOR
Warren Ellis,
DIMENZE
7,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechno, nebo nic: Transmetropolitan 7.pdf

POPIS

Spider bojuje se světem, který se zbláznil.Zuřivý reportér Spider Jerusalem přišel o práci, o bankovní účet i o apartmán. Což ho staví do ideální pozice pro to, aby začal budovat plán na svržení samotného prezidenta Spojených států. V novém díle série Transmetropolitan od komiksové superstar Warrena Ellise přituhuje. Starý dobrý sjetý novinář s dvoubarevnými brýlemi na nose má ale v rukávu pár nabroušených es. Warren Ellis a Darick Robertson stvořili obdobu Huntera S. Thompsona a prohnali ji ždímačkou třiadvacátého století. Vznikla z toho agresivní politická sci-fi plná zábavy. Je to brilantní komentář k věcem příštím.

Chcete si přečíst knihu?Všechno, nebo nic: Transmetropolitan 7 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Warren Ellis,. Číst Všechno, nebo nic: Transmetropolitan 7 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY