Létem políbená

Létem políbená - Lenka Lanczová | Dcparkrx.org

...olíbená (rok vydání 2011) Třináctá komnata (rok vydání 2010) Milenky a hříšníci (rok vydání 2010) Pošeptej po větru (rok vydání 2009) Manželky, milenky, zoufalky (rok vydání 2009) Potížistka (rok vydání 2008) Vůně deště (rok vydání 2008) Letní něžnosti (rok vydání 2007) Náhradní princ (rok vydání ... Kniha: Létem políbená - Lenka Lanczová | Knihy.ABZ.cz ... ... Kniha Létem políbená Lenka Lanczová ⚡ Bleskové dodání do druhého dne pro desítky tisíc produktů z největšího online bazaru v ČR. Každý den stovky novinek v nabídce. A přesto, tenhle kousek už si ode mě nekoupíte. Někdo byl rychlejší... Ale nic není ztraceno. Objednávejte knihu Létem políbená - 2. vydání v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Lenka Lanczová has 62 books on ... Jak se naučit češtinu (gramatiku) - Diskuze - eMimino.cz ... . Každý den stovky novinek v nabídce. A přesto, tenhle kousek už si ode mě nekoupíte. Někdo byl rychlejší... Ale nic není ztraceno. Objednávejte knihu Létem políbená - 2. vydání v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Lenka Lanczová has 62 books on Goodreads with 6404 ratings. Lenka Lanczová's most popular book is Kapky rosy. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online....

INFORMACE

AUTOR
Lenka Lanczová
DIMENZE
4,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Létem políbená.pdf

POPIS

Jednu školu vystřídá škola druhá, po první lásce přijdou lásky další, některá přátelství zůstávají, jiná končí a objevují se noví kamarádi a známí... Čtyři roky strávené na střední hotelové škole jsou pro sympatickou Jarku, hlavní hrdinku nového románu, už minulostí, navazující studium na vyšší odborné škole se zdá začátkem června budoucností prozatím hodně vzdálenou a tři měsíce prázdnin na dosah ruky. Jarka je tráví pracovně – v kempu, kde šéfuje její otec, je takovou „holkou“ pro všechno. Z původních plánů, jak si tři nejsladší měsíce v roce užije se svým klukem, dost bolestivým způsobem sešlo a náhlá svoboda jí zase takovou radost nepřináší, spíš ji zaskočí. Neví, zda má velkoryse odpustit či udělat za předešlým vztahem tlustou čáru a začít dohánět to, co zanedbala, příležitostí je v kempu i v jeho okolí nečekaně hodně a ti kluci, co kolem brousí, by stáli za prázdninový hřích!

Chcete si přečíst knihu?Létem políbená ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Lanczová. Číst Létem políbená Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY