Každý kopec se zvedá ... VÝŠ

Každý kopec se zvedá ... VÝŠ - Milan Silný | Dcparkrx.org

...Každý kopec se zvedá...VÝŠ". Sdílet 0 Cykloknihy Každý kopec bere ... Každý kopec se zvedá... výš od 9.97€ . NajNakup.sk ... ... dech (978-80-87193-40-2) Volné pokračování knih: Každý kopec má své...NEJ, Každý kopec stojí za...TO, Každý kopec se zvedá … VÝŠ Víte, které z českých kopců jsou nejsladší? Cukrák a Medník. Tím ale výčet sladkostí nekončí. Každý kopec se zvedá...VÝŠ autor: Silný Milan dopor. cena: 299 Kč naše cena: 251Kč Každý kopec se zvedá...VÝŠ - Milan Silný. Milovníci náročných stoupání a fantastický ... Každý kopec bere...DECH - Milan Silný | Knihy Dobrovský ... ...VÝŠ - Milan Silný. Milovníci náročných stoupání a fantastických sjezdů se mají nač těšit. Třetí kniha Milana Silného tentokrát... TO, Každý kopec se zvedá … VÝŠ. Víte, které z českých kopců jsou nejsladší? Cukrák a Medník. Tím ale výčet sladkostí nekončí. Na Břeclavsku se nachází kopec, kterému se říká Cukrmandle. A jaké nejpikantnější názvy české kopce mají? Je jich víc, autorem byly nominovány: Buzíček, Pičulín, Pičhora a... Milovníci náročných stoupání a fantastických sjezdů se mají nač těšit. Třetí kniha Milana Silného tentokrát přibližuje zahraniční kopce (ale i několik tuzemských) ze sedla kola. Vtipné vyprávění nepostrádající nadsázku, dramatické situace, při nichž adrenalin stříká na všechny strany, hlášky a špičkování kamarádů, to vše už je u autora standardem. Kompletní technická specifikace produktu Každý kopec se zvedá...VÝŠ a další informace o produktu. Kniha: Každý kopec se zvedá...Výš (Milan Silný). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kupte knihu Každý kopec se zvedá...Výš od Milan Silný na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Každý kopec se zvedá...VÝŠ autor: Silný Milan doporučená cena: 299 K... Jedná se o jeho třetí dílo s názvem Každý kopec se zvedá... výš a tentokrát v něm přibližuje především zahraniční kopce, ale nechybí ani ty tuzemské. Autor se vyžívá v popisu cest, které nejsou příliš pohodlné a navštěvuje s oblibou vrcholy, kde není mnoho lidí....

INFORMACE

AUTOR
Milan Silný
DIMENZE
3,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Každý kopec se zvedá ... VÝŠ.pdf

POPIS

Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Jedná se o autorovo třetí dílo a tentokrát v něm přibližuje především zahraniční kopce, ale nechybí ani ty tuzemské. Autor se vyžívá v popisu cest, které nejsou příliš pohodlné a navštěvuje s oblibou vrcholy, kde není mnoho lidí. Vtipné vyprávění nepostrádající nadsázku, dramata, při nichž adrenalin stříká na všechny strany, hlášky a špičkování kamarádů, to vše už je u autora standardem. Podle názvu některých kapitol i výběru popisovaných kopců půjde o opravdovou lahůdku. Vizuální podoba knihy koresponduje s doposud vydanými díly: Každý kopec má své ... nej a Každý kopec stojí za ... to .

Chcete si přečíst knihu?Každý kopec se zvedá ... VÝŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Silný. Číst Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY