Oddanost podezřelého X

Oddanost podezřelého X - Keigo Higašino | Dcparkrx.org

...go Higašino (nar. 1958) patří v současnosti ... Oddanost podezřelého X / Detektiv Galileo (3) --- PITAVAL ... ... ... Všechny informace o produktu Kniha Oddanost podezřelého X - Keigo Higašino, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Oddanost podezřelého X - Keigo Higašino. Oddanost podezřelého X autor: Higašino Keigo doporučená cena: 298 K ... Román Oddanost podezřelého X prozaika Keiga Higašina vypráví příběh Jasuko, která v sebeobraně zavraždila svého bývalého manžela. Všechny stopy se jí snaží pomoci zahladit ... Kniha: Oddanost podezřelého X - Keigo Higašino | Knihy.ABZ.cz ... . Všechny stopy se jí snaží pomoci zahladit soused Tecuja Išigami, geniální matematik, jenž je do ní bezmezně zamilován. Román Oddanost podezřelého X prozaika Keiga Higašina vypráví příběh Jasuko, která v sebeobraně zavraždila svého bývalého manžela. Všechny stopy se jí snaží pomoci zahladit soused Tecuja Išigami, geniální matematik, jenž je do ní bezmezně zamilován. Román Oddanost podezřelého X prozaika Keiga Higašina vypráví příběh Jasuko, která v sebeobraně zavraždila svého bývalého manžela. Všechny stopy se jí snaží pomoci zahladit soused Tecuja Išigami, geniální matematik, jenž je do ní bezmezně zamilován. Román Oddanost podezřelého X prozaik...

INFORMACE

AUTOR
Keigo Higašino
DIMENZE
6,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Oddanost podezřelého X.pdf

POPIS

Román Oddanost podezřelého X prozaika Keiga Higašina vypráví příběh Jasuko, která v sebeobraně zavraždila svého bývalého manžela. Všechny stopy se jí snaží pomoci zahladit soused Tecuja Išigami, geniální matematik, jenž je do ní bezmezně zamilován. K vyšetřování zločinu je však přizván profesor Manabu Jukawa, Išigamiho přítel ze studií. Jukawa, známý též pod přezdívkou Galileo, postupně odkrývá pravdu, a to navzdory přerušenému vyšetřování ze strany policie. Román získal několik japonských literárních cen včetně prestižní Naokiho ceny pro spisovatele populární literatury.MEDAILONEK SPISOVATELE: Keigo Higašino (nar. 1958) patří v současnosti k nejčtenějším japonským spisovatelům. Proslavil se hlavně příběhy žánru "mystery", v nichž se často dotýká i společenské problematiky. Původně pracoval jako technik ve firmě Denso, avšak po úspěchu svého prvního románu Po škole (Hókago, 1985) se začal ve svých 27 letech naplno věnovat tvůrčímu psaní. Mezi jeho neznámější romány patří díla Tajemství (Himicu, 1998), Bílá noc (Bjakujakó, 1999) nebo Oddanost podezřelého X (Jógiša X no kenšin, 2005), za který Higašino získal významnou Naokiho cenu, udělovanou spisovatelům populární literatury. Za svá díla obdržel i mnohá jiná ocenění a důkazem jeho oblíbenosti je rovněžfakt, že většina jeho románů a povídek se dočkala filmového nebo televizního zpracování.

Chcete si přečíst knihu?Oddanost podezřelého X ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Keigo Higašino. Číst Oddanost podezřelého X Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY