Jižan a blondýna

Jižan a blondýna - Jana Soukupová | Dcparkrx.org

...vě prohlíží 3 zákazníci! Kód: Přidat do seznamu přání ... Bouda - Česká komunita v Řecku | Češi v řecku ... . Autor: Jan Soukup. 147 Kč běžná cena 199 Kč. Přeškrtnutá cena je maloobchodní cena (MOC) stanovená nakladatelem, za kterou knihu prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví. ... Jižan a blondýna Jana Soukupová 978-80-87624-03-6 130 2012 A5 brožovaná 9788087624036 „Ty se máš," říkává sem tam někdo z milovníků turistických a historických krás téhle úžasné země. Ahoj moje jméno je Ivanka a narodila jsem se jako blondýna v ... Jižan a blondýna - Jana Soukupová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Ahoj moje jméno je Ivanka a narodila jsem se jako blondýna v těle brunetky. Kanál jsem si původně zakládala s myšlenkou beauty videí ale jelikož ráda zkouším... Tři vylosovaní získají po jednom výtisku knihy Jižan a blondýna. Jana Soukupová. Narodila se 27.5.1964, dětství prožila v Litvínově. V současnosti žije v Ústí nad Labem. Absolvovala střední zdravotnickou školu, ale záhy „uprchla" k novinařině. BoudaOhodnoť tento článek Ukázka z konečně vydané knížky Jany Soukupové Jižan a blondýna Jednoho slunného jarního rána mě Jižan požádal o úklid terasy. Vzít hadici, smést nečistoty proudem vody a pěkně to nechat uschnout, žádná dřina. Nedávno ovšem zrovna na balkóně zřídila malá fenka Chrysa ležení svým čtyřem štěňatům, která si uhnala při […] Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog vybraných autorů > S > Soukupová - Jana Soukupová. Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Jana Soukupová. Jižan a blondýna. Cosmo kamasutra: 99 tajemství lásky. Moderní výšivka: 20stylových projektů pro novodobé vyšívače. 1001 tipů a triků pro C# 2010. Včelařské dřeviny a byliny. Ďáblovy kosti, 206 kostí, Pavoučí kosti. Krásný kalendář 2013: stolní ... Hrdinka knihy Jižan a blondýna Jany Soukupové dokázala několik let žít (a přežít) v malé severořecké vesničce a získat k ní láskyplný vztah. Co přitom zažila, se samozřejmě dozvíte až po přečtení knihy plné humorných historek. Nemáte dosud uživatelský účet na Dobré knihy.cz?. Registrace na stránky dobre-hnihy.cz Vám přináší řadu výhod. Krom zrychleného nákupu jsme pro Vás připravili řadu dalších funkcí, které využijete nejen při nakupován...

INFORMACE

AUTOR
Jana Soukupová
DIMENZE
6,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Jižan a blondýna.pdf

POPIS

„Ty se máš,“ říkává sem tam někdo z milovníků turistických a historických krás téhle úžasné země. „Romantická víska kousek od rodiště Aristotela. Slunce, moře a syrtaki!“ Takže jen pro upřesnění: Syrtaki jsem tančila několikrát u rádia. Funguje to jako lék proti klaustrofobii z domku s výběhem na zahrádku obklopenou dalšími domky plnými špehů, kteří by hlásili moje vykročení z brány spolehlivěji než filmový vězeňský náhrdelník. K moři se dostávám průměrně jedenkrát za tři až sedm dní za opravdu neskutečně romantických okolností. Zpravidla v souvislosti se začátkem nového života. Tomu předchází mezinárodní hádka, po které se definitivně rozhodnu ukončit spolupráci s řeckou stranou a za Jižanova vzteklého povzbuzování naplním jeho automobil svými kufry.

Chcete si přečíst knihu?Jižan a blondýna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Soukupová. Číst Jižan a blondýna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY