Soucitnost: Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa

Soucitnost: Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa - Jeho svatost Dalajlama XIV. | Dcparkrx.org

...světa Published on Oct 28, 2016 Kniha: Soucitnost ... Soucitnost (Dalajlama XIV.) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa - Svatost Dalajlama Jeho. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Název: Soucitnost. Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa. Originální název: How to be compassionate: A Handbook for creating inner Peace and a happier World. Autor: Jeho Svatost Dalajlama. Překladatel: Vla ... Soucitnost. Učebnice vytváření vnitřního míru a ... ... . Autor: Jeho Svatost Dalajlama. Překladatel: Vlasta Hesounová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Ezoterika, duchovní nauky; ISBN ... Hledáte Soucitnost. Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa od Jeho Svatost Dalajlama? Dnes objednáte, zí...

INFORMACE

AUTOR
Jeho svatost Dalajlama XIV.
DIMENZE
3,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Soucitnost: Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa.pdf

POPIS

Rozsahem nevelká, avšak obsahem mimořádná kniha shrnuje základy učení tohoto světově proslulého myslitele, politického vůdce a laureáta Nobelovy ceny. Vyzývá nás, abychom věnovali pozornost svému vlastnímu srdci a zaměřili se na všechny a všechno kolem sebe. Autor upozorňuje na chyby v postojích a vysvětluje, jak je v zájmu lepší budoucnosti můžeme napravit. Upřímná náklonnost k druhým může stát hlubokým zdrojem štěstí nejprve na úrovni jednotlivce a posléze zasáhnout mnohem širší okruh.

Chcete si přečíst knihu?Soucitnost: Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeho svatost Dalajlama XIV.. Číst Soucitnost: Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY